• 6 .Sandecja Nowy Sącz (8 pkt.)
  • 7 .Legia Warszawa (7 pkt.)
  • 8 .Pogoń Szczecin (7 pkt.)

Bójka zakończyła sparing Legii

Legia Warszawa przegrała sparing z Szachtarem Donieck 2:4. Spotkanie przerwano w 88. minucie ze względu na bójkę pomiędzy zawodnikami - podała oficjalna strona klubu www.legia.com.

W pierwszej połowie w zespole z Ukrainy grał reprezentant Polski Mariusz Lewandowski. Legioniści byli zdecydowanie słabszym zespołem od rywali, którzy jesienią występowali w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. W 62. minucie warszawianie przegrywali 0:4.

Legia Warszawa - Szachtar Donieck 2:4 (0:2)

Bramki: Bartłomiej Grzelak (67.), Edson (78.) - Luiz Adriano (37.), (42.), Oleksandr Gładki (57.), Elton Brandao (64.).

Legia: Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz, Kiełbowicz - Radović, Ekwueme (20. Grzelak), Roger, Giza, Edson - Chinyama (83. Korzym).