• 1 .Górnik Zabrze (19 pkt.)
  • 2 .Zagłębie Lubin (19 pkt.)
  • 3 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 4 .Jagiellonia Białystok (18 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (16 pkt.)
  • 6 .Legia Warszawa (16 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (16 pkt.)
  • 8 .Korona Kielce (14 pkt.)

Zieliński: Przykro było patrzeć na obronę

Trudno o komentarz po takim meczu - mówił po blamażu z Wisłą 0:4 opiekun Kolportera Korony Kielce Jacek Zieliński.

- Właściwie trzy prostopadłe piłki ze strony Wisły spowodowały, że nasza obrona całkiem się pogubiła - analizował popularny "Zielu". - Przy wyniku 0:3 trudno było się podnieść. Tym bardziej że nasza defensywa gubiła się co chwilę. Próbowaliśmy coś wskórać w ataku, ale gdy graliśmy odważniej, to stwarzaliśmy Wiśle okazje do kontrataków.

Reklama

By całkiem nie ulegać złemu nastojowi, Zieliński doszukiwał się pozytywów w postawie Korony. - Małym plusem jest to, że moja drużyna próbowała walczyć - zauważył. - Ale na to co robiła obrona, przykro było patrzeć. W 20 minut stracić trzy bramki?! To się nie może zdarzać i mam o to pretensje do obrońców i pomocników także.

Trener kielczan dokonał wstępnej analizy początku sezonu w wykonaniu zespołu. - Po pierwszych trzech meczach spodziewaliśmy się czegoś więcej, liczyliśmy na większą zdobycz niż trzy punkt - powiedział. - Teraz trudno będzie pozbierać zespół po takiej porażce.

Zieliński żałował, że w Krakowie nie mógł zagrać Hernani. (- W ostatniej chwili doznał kontuzji, a jego brak był widoczny. Ten piłkarz wnosi dużo spokoju w poczynania naszej obrony - tłumaczył trener).

Zieliński nadmienił także, że przeciw Wiśle nie mógł wystawić jeszcze Marcina Drzymonta, który - z powodu zawieszenia - przez ostatnie dni znajdował się poza zespołem.

***

Gorące spięcia pod bramką! Najciekawsze sytuacje! Kontrowersje Orange Ekstraklasy! Tylko u nas! Zobacz Magazyn Ligowy Skróty meczów możesz obejrzeć na naszych stronach, możesz też ściągnąć na telefon komórkowy!

Dowiedz się więcej na temat: korony

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama