• Ekstraklasa: Korona Kielce - Cracovia 1-0
    Sobota, 12 kwietnia (19:48)
    Ekstraklasa: Korona Kielce - Cracovia 1-0

W meczu 30. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Korona Kielce pokonała 1-0 Cracovię. "Pasy" nie zdołały wywalczyć awansu do czołowej ósemki przed rundą finałową. Czytaj więcej

• Ekstraklasa: Dawid Nowak pomoże Cracovii
    Czwartek, 10 kwietnia (18:13)
    Ekstraklasa: Dawid Nowak pomoże Cracovii

Napastnik Cracovii Dawid Nowak znalazł się w gronie piłkarzy, których szkoleniowiec tej drużyny Wojciech Stawowy zabierze na mecz z Koroną Kielce. Zdobywca siedmiu goli w tym sezonie Ekstraklasy od grudnia leczył kontuzję. Czytaj więcej

• Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0
    Poniedziałek, 7 kwietnia (19:50)
    Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Ruch Chorzów pokonał Koronę Kielce 2-0 w ostatnim spotkaniu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. "Niebiescy" przesunęli się w tabeli na trzecie miejsce za Legię Warszawa i Lecha Poznań. Czytaj więcej

• Prezes Korony Kielce zwolniony dyscyplinarnie
    Poniedziałek, 7 kwietnia (15:26)
    Prezes Korony Kielce zwolniony dyscyplinarnie

Dotychczasowy prezes występującej w piłkarskiej ekstraklasie Korony Kielce Tomasz Chojnowski stracił pracę w trybie dyscyplinarnym - powiedział w poniedziałek prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Powodem są zastrzeżenia dotyczące dwóch umów. Czytaj więcej

• Komisja Ligi zamknęła trybunę stadionu Korony

Komisja Ligi Ekstraklasy SA zdecydowała o zamknięciu trybuny ultras stadionu Korony Kielce, z której odpalone race doprowadziły do przerwania meczu z Pogonią Szczecin. Czytaj więcej

• Marek Paprocki prezesem Korony Kielce
    Poniedziałek, 31 marca (18:18)
    Marek Paprocki prezesem Korony Kielce

Od wtorku obowiązki prezesa zarządu występującej w piłkarskiej ekstraklasie Korony Kielce obejmie dotychczasowy dyrektor tego klubu Marek Paprocki. Zastąpi Tomasza Chojnowskiego, który złożył rezygnację z powodów zdrowotnych. Czytaj więcej

• Korona Kielce zamyka "młyn" na stadionie

Sektor zajmowany przez najbardziej zagorzałych kibiców Korony Kielce (tzw. młyn) będzie zamknięty podczas spotkania piłkarskiej ekstraklasy 12 kwietnia z Cracovią - poinformował klub po piątkowym meczu. Decyzja ma związek z incydentami z racami świetlnymi. Czytaj więcej

• Ekstraklasa: Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2-2. Mecz przerwany przez race

Mecz Korona Kielce - Pogoń Szczecin został przerwany w 22. minucie ze względu na zadymienie stadionu racami odpalonymi przez kibiców Korony. Po blisko dwudziestu minutach przerwy spotkanie wznowiono. Gospodarze nie utrzymali dwubramkowej przewagi, a bohaterem gości został Marcin Robak, który zagrał mimo rodzinnej tragedii. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Czytaj więcej

• O krok od grupy mistrzowskiej. Czy Pogoń zdobędzie Kielce?

- Pogoń to dobry zespół. Ma groźnych, szybkich piłkarzy, ale jesteśmy w stanie ją pokonać. Musimy tylko grać tak, jak w pierwszej połowie meczu z Jagiellonią w Białymstoku. Mam nadzieję, że tak będzie również z Pogonią - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Jose Rojo Martin "Pacheta". Początek meczu o 20.30. Transmisja w Canal + Sport HD. Czytaj więcej

• Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1-1

Jagiellonia Białystok zremisowała z Koroną Kielce 1-1 w meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Goście dominowali i mieli okazje, aby jeszcze przed przerwą rozstrzygnąć losy meczu, a tymczasem w trzeciej minucie doliczonego czasu gry stracili gola i dwa punkty. Czytaj więcej

• Karol Angielski odchodzi z Korony Kielce
    Wtorek, 18 marca (18:12)

Jeden z najmłodszych zawodników piłkarskiej ekstraklasy 18-letni Karol Angielski odchodzi z Korony Kielce -poinformował we wtorek klub. Mimo złożonej mu oferty, nie przedłuży kontraktu. Na razie nieznane są jego dalsze plany. Czytaj więcej

• Ekstraklasa: Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 1-1

W pierwszym spotkaniu 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona zremisowała z Zawiszą 1-1. Duży wpływ na wynik meczu miała czerwona kartka, którą obejrzał w 75. minucie gracz gospodarzy Siergiej Pilipczuk. Czytaj więcej