-
-
Sobota, 28 stycznia (20:55)
Cracovia - Dynamo Kijów 2-7 w finale turnieju Football Impact Cup
Cracovia doznała porażki w hiszpańskiej Marbelli z Dynamem Kijów 2-7 (1-4) w finałowym meczu rozgrywanego od 22 stycznia turnieju Football Impact Cup.
Wcześniej podopieczni Dariusza Pasieki pokonali Dinamo Tbilisi 3-2 i poprzez walkower Dnipro Dniepropietrowsk 3-0.
"Dynamo piłkarsko było od nas po prostu lepsze, zaprezentowali dużą jakość w grze, a zwłaszcza w ofensywie. Do tego byli zabójczo skuteczni: oddali 10 strzałów i zdobyli 7 bramek. Zaskoczyło mnie to, że tak poważnie podeszli do tego meczu, wykazali się ogromnym profesjonalizmem, bo przecież mogli wystawić rezerwy, a tego nie zrobili" - powiedział trener "Pasów" Dariusz Pasieka.
Cracovia - Dynamo Kijów 2-7 (1-4)
Cracovia: Wojciech Kaczmarek - Mateusz Żytko (65-Krzysztof Nykiel), Łukasz Nawotczyński (46-Arkadiusz Radomski), Jan Hosek, Milos Kosanovic (46-Hesdey Suart) - Aleksejs Visnakovs (46-Sebastian Szałachowski), Mateusz Bartczak (46-Andraz Struna), Sławomir Szeliga (60-Vladimir Boljevic), Marcin Budziński (70-Sebastian Steblecki), Saidi Ntibazonkiza (67-Rok Straus) - Koen van der Biezen.
Dynamo: Kowal (46. Bojko) - Danilo Silva (55. Husiew), Haczeridi (60. Rybałka), Leandro Almeida (46. Łuchtanow), Betao - Jarmolenko (46. Abdrij Szewczenko), Mehmedi (46. Ninković), Harmaż (46. Haruna), Dudu (64. Escobar) - Alijew (46. Correa), Milewski (46. Ideye).
Zobacz również
-
Wyjazd na ryby bądź na kolejkę górską - to odskocznia od piłki nożnej, jaką reprezentantom Polski przygotował na piątek sztab szkoleniowy. Nie samą piłką podopieczni Franciszka... więcej
-
Polecamy
Polecamy
-
Jak informuje oficjalna strona Wisły Kraków, klub jest... więcej
-
Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału turnieju... więcej
-
Szklarska Poręba będzie jedynym polskim miastem... więcej
-
Zwycięstwo nad Olimpią Elbląg i efektowne zakończenie... więcej
-
Piast Gliwice w niedzielę podejmie Zawiszę Bydgoszcz w... więcej
-
-
Dziś w Interia.pl
-
styl
-
Rozrywka
-
Polska Lokalna
-
Sport
-
Nowe technologie
-
Nowe technologie
-
www.rmf24.pl
-
Polska Lokalna
-
Euro 2012
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Polska Lokalna
-
Teletydzien
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
Polska Lokalna
-
-
Narzędzia







Wasze komentarze (32)
Dodaj komentarz~lwowiak -
Zgłoś do usunięcia Link
spoko Cracovia zawsze dziady przed wojna pany dzisiaj najgorsze dziady
~Plastek -
Zgłoś do usunięcia Link
Chłopaki do rana w porcie balowali(spotkało się kilku) więc wcale się nie dziwię hehe
~CRACOVIA PANY! -
Zgłoś do usunięcia Link
Dynamo: Danilo Silva, Leandro Almeida, Betao - Jarmolenko (46. Andrij Szewczenko), Dudu (64. Escobar) - Alijew, Milewski (46. Ideye). 2lata temu grali z Dynamo w Lidze Mistrzów z rok temu doszli do półfinału LE,klęska 7straconych bramek dosięgła by każdą drużynę Ekstraklasy ale 2 strzelone bramki to sie rzuca w oczy.Pasy zaczynaja strzelać bramki :-)
~r -
Zgłoś do usunięcia Link
Smutne ale i tak za Pasami nikt w Krakowie nie jest z powodu wyników . Cracovii kibicują dwie grupy . Ludzie inteligentni , świadomi historii swojego miasta i wyższości historii Cracovii albo dresiarze którzy są za Pasami ponieważ gdyby byli za tym samym klubem co dresiarze z osiedla obok to nie mieli by się o co lać po mordach .
~Krakus -
Zgłoś do usunięcia Link
pSy szczekają a CRACOVIA gra dalej :) Wszyscy na hokej!
~pasiek -
Zgłoś do usunięcia Link
ojojoj pasieka myslal ze oni z nimi zagraja dla zartow . a oni zagrali na powaznie hahahahahaha debil
~Zibi -
Zgłoś do usunięcia Link
Ciekawe co by bylo jakby Cracovia podeszla powaznie to tego meczu.. Pokonanie Dynama Tbilisi to cenny rezultat, Dynamo Kijow jest poza zasiegiem wszystkich naszych klubow..
~LWOWIAK -
Zgłoś do usunięcia Link
TYLKO CHARLES UCHENNA NAS URATUJE NATYCHMIAST DO CRACOVII
~P. Kołodziej -
Zgłoś do usunięcia Link
I to jest poziom polskiej piłki :-)
~LEONARDO -
Zgłoś do usunięcia Link
TYLKO CHARLES UCHENNA NAS URATUJE NATYCHMIAST DO CRACOVII