Nietypowy hołd narciarzy dla Michaela Jacksona

Norwescy alpejczycy nagrali spontaniczny taniec w hołdzie dla Michaela Jacksona. Film umieszczony w internecie wzbudził tak ogromne zaintersowanie, że będzie trailerem olimpijskim.

Norweska ekipa przygotowująca się do zimowych igrzysk w Vancouver trenowała w chilijskich górach Portillo. Tam na jednym ze szczytów, Aksel Lund Svindal, Ketil Jansrud i Elton Myhre, ubrani w reprezentacyjne stroje, tańczyli w rytm muzyki Jacksona.

Reklama

"Byliśmy tak zadowoleni z treningów, że po jednym z nich spontanicznie zaczęliśmy śpiewać utwór Jacsona "Beat it" i tańczyć do jego rytmu. Jeden z kolegów przypadkowo nas nakręcił. To była zwykła zabawa" - opowiedział Aksel Lund Svindal, który również umieścił nagranie na swoim blogu.

Dodał, że w ostatnich dniach nadeszły bardzo poważne propozycje sprzedania filmu do telewizji. Zarówno amerykańska NBC jak i kanadyjska CBC chciałyby go użyć w zapowiedziach transmisji olimpijskich. Ofertę złożyła także austriacka telewizja.

"W środowisku narciarskim wszyscy z nas się śmieją; nazywają nas gwiazdami internetu, ale nie ukrywają, że zazdroszczą tej nieoczekiwanej popularności, a zwłaszcza honorariów i tantiemów" - dodał Elton Myhre.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Aksel Lund Svindal | Michael Jackson

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama