Nowy terminarz PLH i I ligi

Polski Związek Hokeja na Lodzie podał drugą, poprawiona wersję terminarza rozgrywek Polskiej Ligi Hokejowej i I ligi.

TERMINARZ ROZGRYWEK PLH CZĘŚĆ PIERWSZA (1-10)

Reklama

Runda I

11.09.2009 - piątek

Unia Oświęcim - Comarch Cracovia

GKS Tychy - Ciarko KH Sanok

Wojas Podhale - TKH Toruń

Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie

Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów

* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 10.09.09r. mecze przełożone na 29.09.2009r.

13.09.2009 - niedziela

TH Unia Oświęcim - KH Pol-Aqua Zagłębie

JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów

TKH Toruń - Energa Stoczniowiec

Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale

Comarch Cracovia - GKS Tychy

15.09.2009 - wtorek

Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia - mecz przełożony z dnia 23.10.2009r.

18.09.2009 - piątek

GKS Tychy - TH Unia Oświęcim

Wojas Podhale - Comarch Cracovia

Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok

Akuna Naprzód Janów - TKH Toruń

Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie

20.09.2009 - niedziela

Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

TKH Toruń - Pol-Aqua Zagłębie

Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzód Janów

Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec

GKS Tychy - Wojas Podhale

22.09.2009 - wtorek

Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów - mecz przełożony z dnia 25.10.2009r.

25.09.2009 - piątek

Wojas Podhale - Unia Oświęcim

Energa Stoczniowiec - GKS Tychy

Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia

Pol-Aqua Zagłębie - Ciarko KH Sanok

JKH GKS Jastrzębie - TKH Toruń

27.09.2009 - niedziela

Unia Oświęcim - TKH Toruń

Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie

Comarch Cracovia - Pol-Aqua Zagłębie

GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów

Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec

29.09.2009 - wtorek

(w przypadku rozgrywania meczu Polska - Rosja 10.09.09r. mecze przełożone z dnia 11.09.2009r.)

Unia Oświęcim - Comarch Cracovia

GKS Tychy - Ciarko KH Sanok

Wojas Podhale - TKH Toruń

Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie

Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów

2.10.2009 - piątek

Energa Stoczniowiec - Unia Oświęcim

Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale

Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia

TKH Toruń - Ciarko KH Sanok

4.10.2009 - niedziela

Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok

Comarch Cracovia - TKH Toruń

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Wojas Podhale - Pol-Aqua Zagłębie

Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów

9.10.2009 - piątek

Akuna Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim

Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec

JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale

TKH Toruń - GKS Tychy

Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia

Runda II

11.10.2009 niedziela

Comarch Cracovia - TH Unia Oświęcim

Ciarko KH Sanok - GKS Tychy

TKH Toruń - Wojas Podhale

JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec

Akuna Naprzód Janów - Pol-Aqua Zagłębie

16.10.2009 piątek

Pol-Aqua Zagłębie - Unia Oświęcim

Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie

Energa Stoczniowiec - TKH Toruń

Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok

GKS Tychy - Comarch Cracovia

18.10.2009 niedziela

Unia Oświęcim - GKS Tychy

Comarch Cracovia - Wojas Podhale

Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec

TKH Toruń - Akuna Naprzód Janów

JKH GKS Jastrzębie - Pol-Aqua Zagłębie

23.10.2009 piątek

JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim

Pol-Aqua Zagłębie - TKH Toruń

Akuna Naprzód Janów - Ciarko KH Sanok

Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia - mecz przełożony na dzień 15.09.2009r.

Wojas Podhale - GKS Tychy

25.10.2009 niedziela

Unia Oświęcim - Wojas Podhale

GKS Tychy - Energa Stoczniowiec

Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów - mecz przełożony na dzień 22.09.2009r.

Ciarko KH Sanok - Pol-Aqua Zagłębie

TKH Toruń - JKH GKS Jastrzębie

30.10.2009 piątek

TKH Toruń - Unia Oświęcim

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok

KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia

Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy

Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale

10.11.2009 wtorek

Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec

Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów

GKS Tychy - Pol-Aqua Zagłębie

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

Ciarko KH Sanok - TKH Toruń

13.11.2009 piątek

Ciarko KH Sanok - Unia Oświęcim

TKH Toruń - Comarch Cracovia

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy

Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale

Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec

15.11.2009 niedziela

Unia Oświęcim - Akuna Naprzód Janów

Energa Stoczniowiec - Pol-Aqua Zagłębie

Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie

GKS Tychy - TKH Toruń

Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok

I LIGA (1-9)

Runda I 

05.09.2009 sobota

MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice

KS KTH Krynica - UKS Sielec Sosnowiec

UHKS Mazowsze - TMH Polonia Bytom

MUKS Orlik Opole - pauzuje

MKS Cracovia II - SMS I PZHL

6.09.2009 niedziela

MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec

KS KTH Krynica - HC GKS Katowice

UHKS Mazowsze - MUKS Orlik Opole

TMH Polonia Bytom - pauzuje

MKS Cracovia II i SMS I PZHL - pauzują

12.09.2009 sobota

* UKS Sielec Sosnowiec - HC GKS Katowice

TMH Polonia Bytom - MMKS Nowy Targ

MUKS Orlik Opole - KS KTH Krynica

MKS Cracovia II - UHKS Mazowsze

SMS I PZHL - pauzuje

13.09.2009 niedziela

TMH Polonia Bytom - KS KTH Krynica

MUKS Orlik Opole - MMKS Nowy Targ

SMS I PZHL - UHKS Mazowsze

MKS Cracovia II - pauzuje

UKS Sielec Sosnowiec i HC GKS Katowice - pauzują

19.09.2009 sobota

UHKS Mazowsze - pauzuje

MMKS Nowy Targ - MKS Cracovia II

KS KTH Krynica - SMS I PZHL

* TMH Polonia Bytom - HC GKS Katowice

UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole

20.09.2009 niedziela

MMKS Nowy Targ - SMS I PZHL

KS KTH Krynica - MKS Cracovia II

* MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice

UKS Sielec Sosnowiec - TMH Polonia Bytom

UHKS Mazowsze - pauzuje

26.09.2009 sobota

MUKS Orlik Opole - TMH Polonia Bytom

MKS Cracovia II - HC GKS Katowice

SMS I PZHL - UKS Sielec Sosnowiec

UHKS Mazowsze - MMKS Nowy Targ

KS KTH Krynica - pauzuje

27.09.2009 niedziela

MKS Cracovia II - UKS Sielec Sosnowiec

SMS I PZHL - HC GKS Katowice

UHKS Mazowsze - KS KTH Krynica

MMKS Nowy Targ - pauzuje

MUKS Orlik Opole i TMH Polonia Bytom - pauzują

3.10.2009 sobota

UHKS Mazowsze - HC GKS Katowice

TMH Polonia Bytom - MKS Cracovia II

MUKS Orlik Opole - SMS I PZHL

UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje

MMKS Nowy Targ - KS KTH Krynica

4.10.2009

UHKS Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec

TMH Polonia Bytom - SMS I PZHL

MUKS Orlik Opole - MKS Cracovia II

HC GKS Katowice - pauzuje

MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują

Runda II

10.10.2009 sobota

* MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice

UKS Sielec Sosnowiec - KS KTH Krynica

TMH Polonia Bytom - UHKS Mazowsze

MUKS Orlik Opole - pauzuje

SMS I PZHL - MKS Cracovia II

11.10.2009 niedziela

UKS Sielec Sosnowiec - MMKS Nowy Targ

HC GKS Katowice - KS KTH Krynica

MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze

TMH Polonia Bytom - pauzuje

SMS I PZHL I MKS Cracovia II - pauzują

17.10.2009 sobota

* HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec

MMKS Nowy Targ - TMH Polonia Bytom

KS KTH Krynica - MUKS Orlik Opole

UHKS Mazowsze - MKS Cracovia II

SMS I PZHL - pauzuje

18.10.2009 niedziela

KS KTH Krynica - TMH Polonia Bytom

MMKS Nowy Targ - MUKS Orlik Opole

UHKS Mazowsze - SMS I PZHL

MKS Cracovia II - pauzuje

HC GKS Katowice i UKS Sielec Sosnowiec - pauzują

24.10.2009 sobota

UHKS Mazowsze - pauzuje

MKS Cracovia II - MMKS Nowy Targ

SMS I PZHL - KS KTH Krynica

* HC GKS Katowice - TMH Polonia Bytom

MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec

25.10.2009 niedziela

SMS I PZHL - MMKS Nowy Targ

MKS Cracovia II - KS KTH Krynica

* HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole

TMH Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec

UHKS Mazowsze - pauzuje

07.11.2009 sobota

TMH Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole

HC GKS Katowice - MKS Cracovia II

UKS Sielec Sosnowiec - SMS I PZHL

MMKS Nowy Targ - UHKS Mazowsze

KS KTH Krynica - pauzuje

8.11.2009 niedziela

UKS Sielec Sosnowiec - MKS Cracovia II

HC GKS Katowice - SMS I PZHL

KS KTH Krynica - UHKS Mazowsze

MMKS Nowy Targ - pauzuje

TMH Polonia Bytom i MUKS Orlik Opole - pauzują

14.11.2009 sobota

HC GKS Katowice - UHKS Mazowsze

MKS Cracovia II - TMH Polonia Bytom

SMS I PZHL - MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje

KS KTH Krynica - MMKS Nowy Targ

15.11.2009 niedziela

UKS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze

SMS I PZHL - TMH Polonia Bytom

MKS Cracovia II - MUKS Orlik Opole

HC GKS Katowice - pauzuje

MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują

*Zamiana gospodarza na prośbę HC GKS Katowice

II CZĘŚĆ:

Grupa A (miejsca 1-6 PLH): rozgrywają 6 rund każdy z każdym (30 spotkań) w terminach:

Listopad 17, 20, 22, 24, 27, 29

Grudzień 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 22

Styczeń 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31

Luty 2, 5, 7, 9

Grupa B (miejsca 7-10 PLH i 1-2 I Liga): rozgrywają 6 rund każdy z każdym (30 spotkań) w terminach:

Listopad 17, 20, 22, 24, 27, 29

Grudzień 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 22

Styczeń 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31

Luty 2, 5, 7, 9

Grupa C (miejsca 3-9 I Liga): rozgrywają 2 rundy każdy z każdym (14 spotkań) w terminach:

Listopad 21, 22, 28, 29

Styczeń 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31

Luty 6, 7

PLAY-OFF:

Grupa 1-8 6 pierwszych drużyn z gr. A oraz 2 pierwsze drużyny z gr. B grają w terminach:

I runda (1-8): luty 16, 17, 20, 21, 23

II runda (1-4): luty 25, 26 marzec 1, 2, 5, 7, 9

III runda (1-2): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24

III runda (3-4): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24

II runda (5-8): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (5-6) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (7-8) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

Grupa 9-16 4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:

I runda (9-16): luty 13, 14, 20, 21, 23

II runda (9-12): luty 27, 28 marzec 6, 7, 9

III runda (9-10): marzec 13, 14, 20, 21, 23

III runda (11-12): marzec 13, 14, 20, 21, 23

II runda (13-16): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (13-14) marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (15-16) marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

INTERIA.PL/www.pzhl.org.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje