Ekstraklasa hokejowa: Unia znów przegrała

Kryzys Unii Dwory Oświęcim trwa. Mistrzowie Polski przegrali w Nowym Targu z miejscowym MMKS 2:3 i ich przewaga nad drugim w tabeli GKS-em, który pewnie pokonał w Krynicy KTH 4:0, stopniała już tylko do dwóch punktów.

Zwycięską bramkę dla MMKS zdobył w 50. minucie gry Jarosław Różański, który również w pierwszej tercji wpisał się na listę strzelców.

MMKS Nowy Targ - Dwory SA Unia Oświęcim 3:2 (1:1, 1:1, 1:0).

Bramki: dla MMKS - Jarosław Różański - dwie (8, 50), Łukasz Gil (40); dla Unii - Mariusz Dulęba (19), Roman Kelner (33).

Kary: MMKS - 4 , Unia - 8 min. Widzów 1000.

KTH Krynica - GKS Katowice 0:4 (0:2, 0:2, 0:0).

Bramki: Marcin Słodczyk (5), Marek Stebnicki (11), Duszan Adamćik (28), Sebastian Łabuz (30).

Kary: KTH - 12, GKS - 10 minut. Widzów 1000.

Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 5:2 (0:0, 3:2, 2:0).

Bramki: dla Stoczniowca - Roman Skuthan - dwie (43, 60), Wiktor Szaryton (30), Robert Fraszko (34), Mariusz Justka (40), dla Zagłębia - Roman Sedlak (33), Krzysztof Kuźniecow (36).

Kary: Stoczniowiec - 8, Zagłębie - 8 minut. Widzów 500.

Polonia Bytom           21  16   36-86
Dowiedz się więcej na temat: Roman | kara | bramki | Jarosław | Zagłębie | Ekstraklasa | gks