Cztery gole i skok na wicelidera

Napastnik Energi Stoczniowiec Josef Vitek strzelił cztery gole w meczu z Zagłębiem i awansował na pozycję wicelidera w klasyfikacji najlepszych strzelców Polskiej Ligi Hokejowej. Duży skok odnotował też kapitan ComArch Cracovii Daniel Laszkiewicz, który ustrzelił hat-tricka.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

Reklama

29 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

23 - Skutchan (Energa Stoczniowiec), Vitek (Energa Stoczniowiec)

21 - Bomastek (TKH), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Parzyszek (GKS), Zapała (Wojas Podhale)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Luka (Zagłębie),

19 - T. Da Costa (Zagłębie), Jóźwik (Naprzód), Lauko (KH Sanok)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec), Lusztinec (Polonia), Proszkiewicz (GKS)

17 - Mermer (KH Sanok), Pasiut (ComArch Cracovia), Vercik (TKH/ComArch Cracovia)

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Pohl (Naprzód), Sarnik (GKS), Wojtarowicz (Naprzód)

15 - Mravec (TKH), Stachura (Naprzód)

14 - Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), M. Puzio (Zagłębie), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS)

12 - Bacul (GKS), Demkowicz (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), Ł. Rutkowski (Polonia), Słaboń (ComArch Cracovia), Tokosz (Polonia)

11 - Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Furo (Energa Stoczniowiec), Jankowski (Energa Stoczniowiec), T. Połącarz (Unia), Michał Radwański (KH), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec),

10 - Burzil (TKH), Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Melicherczik (KH), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Zatko (Naprzód)

9 - Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia), Sroka (Wojas Podhale)

8 - Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Szewczyk (Unia), Wołkowicz (GKS)

7 - Bagiński (GKS), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), R. Kostecki (KH), Kubat (TKH), Milan (KH), Witowski (ComArch Cracovia)

6 - Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Gallo (Naprzód), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Podlipni (Wojas Podhale), D. Puzio (Polonia), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Justka (GKS), Maciejko (KH Sanok), Smeja (Energa Stoczniowiec), Twardy (Zagłębie)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gonera (GKS), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Śmiełowski (GKS Tychy)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Matczak (GKS), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Wróbel (Energa Stoczniowiec), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Strzyżowski (KH Sanok), Tabaczek (Naprzód), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Dulęba, Mihalik, R. Noworyta,

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski, Pawlak

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

5. i 3. - 31

6 - 25

1361 + 11 = 1372

Dowiedz się więcej na temat: najlepsi strzelcy | skok | gole | Sanok | polonia | Podhale Nowy Targ | Zagłębie | gks | Cracovia | Comarch

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje