Składali życzenia Robertowi Kubicy

Na piękny gest solidarności z Robertem Kubicą zdobyli się jego koledzy z toru, którzy startowali w tegorocznym GP Abu Zabi. Za pośrednictwem włoskiej telewizji złożyli Polakowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Na pomysł przekazania życzeń Robertowi Kubicy wpadła włoska telewizja Mediaset, która poprosiła o to gwiazdy Formuły 1. Słowa otuchy popłynęły nie tylko od kierowców, ale także od legend tego sportu i ludzi związanych z organizacją wyścigów F1.

Reklama

Jako pierwszy przed kamerą swoje pozdrowienia przesłał rywal z toru i przyjaciel dwukrotny mistrz świata Fernando Alnoso z teamu Ferrari. Hiszpan jest przekonany, że Robert wróci do bolidu Formuły 1 w sezonie 2012. - Jesteśmy wszyscy pewni, że uda ci się wrócić w przyszłym roku. Życzymy ci dużo siły i zdrowia. Jesteśmy wszyscy z tobą - powiedział Fernando Alonso.

W podobnym tonie wypowiedział się Nico Rosberg z teamu Mercedes GP, rywal Kubicy jeszcze z czasów, kiedy obaj ścigali się w gokartach. - Robert wróć w sezonie 2012 roku w wielkim stylu - zapraszał kierowca Mercedes GP.

Swoje pozdrowienia przekazał także Mark Webber z Red Bull Racing. Do życzeń dołączyli się legendy Formuły 1 Niki Lauda i Jackie Stewart. - Potrzebujemy cię. Wracaj do nas jak najszybciej - mówił ten ostatni.

Również szybkiego powrotu do zdrowia i rywalizacji w F1 życzył Bernie Ecclestone właściciel praw do Formuły 1.

Zobacz życzenia dla Roberta Kubicy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama