Kubica zawiedziony słowami Raikkonena

Robert Kubica jeżdżący w teamie Renault, jest zawiedziony słowami Kimiego Raikkonena, który odrzucił możliwość ścigania się u boku Polaka w jednym zespole. Krakowianin uważa, iż była możliwość ściągnięcia "Icemana" do Renault.

Jeszcze kilka dni temu, spekulowano w temacie powrotu byłego mistrza świata Raikkonena na tor Formuły 1. Fin według doniesień "romansował" z francuskim zespołem Renault w którym regularnie jeździ Polak - Robert Kubica. Według słów szefa stajni Erica Boulliera, Raikkonen poprzez swojego menedżera złożył ofertę Renault i zgłosił akces do ewentualnych występów w barwach francuskiej ekipy w roku 2011. Tymczasem sam zainteresowany, który F1 zamienił na rajdy WRC, kilka dni temu zdementował słowa Boulliera i stanowczo zaprzeczył, że kiedykolwiek chciał wrócić do Formuły 1. Słowom Fina nie do końca dowierza Kubica i nie ukrywa, że chciałby jeździć z Kimim w jednym teamie.

Reklama

"Osobiście myślałem, że była szansa, na zatrudnienie Kimiego w Renault, ale okazało się, że sprawy nie było. To, co powiedział Raikkonen kilka dni temu... Myślę, że mogło to wyglądać zupełnie inaczej, jak przedstawia Kimi. W każdym bądź razie, jestem trochę rozczarowany, ponieważ byłbym bardzo zadowolony jeżdżąc z nim w jednym zespole. On jest wielkim kierowcą, a posiadanie w składzie mistrza świata byłoby bardzo dobre. Tego właśnie Renault by potrzebowało. Ale okazało się, że nie było sprawy i tak naprawdę nie wiem, co na ten temat powiedzieć" - ocenił sytuację Kubica

Dowiedz się więcej na temat: robert | Robert Kubica

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama