Kubica wystarczająco szybki dla McLarena

Szef McLarena Ron Dennis jest tak wkurzony na Alonso za jego ultimatum "Hamilton albo ja", że powiedział mu: "Po sezonie możesz iść dokąd chcesz" - opowiadał londyńskiemu "Timesowi" anonimowy informator.

"Fernando wie, że McLaren to teraz najlepszy zespół świata i odejdzie z niego, jeśli uzna, że zespół postawił na Hamiltona i że on przegrał walkę z Brytyjczykiem - powiedział "Gazecie" Miguel Sainz, specjalista hiszpańskiego dziennika "Marca".

Reklama

Szef stajni BMW Sauber Mario Theissen w wywiadzie dla niemieckiej agencji SID, że w tym momencie jego zespół nie zastanawia się nad pozyskaniem Alonso. Theissen jest zadowolony z obydwu kierowców: Niemca Nicka Heidfelda i Polaka Roberta Kubicy.

Czy więc możliwa jest zamiana Alonso na Kubicę?

- Taki ruch jest absolutnie możliwy - mówi dziennikarz renomowanego magazynu "F1 Racing" Stuart Codling. - Kubica jest wystarczająco szybki dla McLarena. Ma za sobą wiele zwycięstw w wyścigach z Hamiltonem w niższych klasach wyścigowych. Ale czy BMW będzie chciało wysupłać wiele milionów euro na Alonso, kierowcę, który chce aby wszystko zostało podporządkowane właśnie jemu?

Gazeta Wyborcza/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fernando Alonso | Robert Kubica | McLaren

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje