Kubica liderem teamu Renault

Bob Bell szef zespołu Renault uważa, że Robert Kubica będzie naturalnym liderem francuskiego zespołu. Bell w kilku słowach wytłumaczył również powody zatrudnienia Polaka w ekipie Renault.

Robert Kubica od nowego sezonu będzie kierowcą zespołu Renault. Francuski team zamierza liczyć się w walce o mistrzostwo świata. Ma im w tym pomóc właśnie Kubica, na którego bardzo liczą w zespole. Nic zatem dziwnego, że bardzo pochlebną opinie na temat Roberta Kubicy wypowiedział tymczasowy szef Renaulta Bob Bell.

Reklama

"Przede wszystkim Robert jest bardzo szybkim i regularnym kierowcą, który już pokazał swoje możliwości. Jest prawdziwym "walczakiem", który nigdy się nie poddaje, co jest charakterystyczne również dla naszego zespołu. Patrząc w przyszłość, Robert jest tą osobą, która, popchnie drużynę do przodu. Dlaczego? Bo jest głodny sukcesu! Jego predyspozycje do bycia liderem na torze dodatkowo nas zmotywują. Robert jest także wyjątkowo miłym gościem, który będzie dobrze współpracować z naszymi inżynierami i innymi ludźmi w zespole" - powiedział Bob Bell w rozmowie z Autosport.com.

Robert Galiński

Dowiedz się więcej na temat: Robert Kubica | robert

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje