Pacquiao będzie reklamował francuski koniak

Jeden z najsłynniejszych bokserów na świecie Filipińczyk Manny Pacquiao będzie reklamował francuski koniak Hennessy. Warunki finansowe kontraktu nie zostały ujawnione.

12 listopada Pacquiao będzie bronił tytułu mistrza świata federacji WBO w wadze półśredniej, a jego przeciwnikiem w Las Vegas, zresztą już po raz trzeci w karierze, będzie Meksykanin Juan Manuel Marquez.

Reklama

Filipińczyk nie tylko ciężko pracuje na treningach, ale też nie próżnuje w wolnym czasie. Niedawno kupił za 225 tysięcy dolarów czerwone ferrari, a teraz podpisał umowę reklamową z producentem znanego alkoholu.

Według doradców Pacquiao, kontrakt opiewa na bardzo wysoką, wielomilionową sumę, która nie została jednak podana do publicznej wiadomości. Wcześniej "PacMan" swoim nazwiskiem wspierał takie firmy, jak Nike i Hewlett Packard.

33-letni Pacquiao to jedyny bokser, który zdobył tytuły czempiona w ośmiu różnych kategoriach. Na zawodowych ringach stoczył 58 walk, z których 53 wygrał, trzy przegrał, a dwie zremisował. Już dwa razy rywalizował z pięć lat starszym Marquezem (53-5-1). W 2004 roku pojedynek zakończył się remisem, a cztery lata później niejednogłośnie na punkty zwyciężył Pacquiao. Za każdym razem stawką było mistrzostwo świata, odpowiednio w wagach piórkowej i junior lekkiej. Za zbliżającą się potyczkę Filipińczyk zarobi co najmniej 20 mln dol.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: francuska | koniak | Manny Pacquiao

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje