"Odeślę Gołotę na emeryturę"

6 października w Nowym Jorku Andrzej Gołota zmierzy się z Kevinem McBridem. "Obiecuję, że odeślę Gołotę na zasłużoną emeryturę" - odgrażał się Irlandczyk na łamach Super Expressu.

"Jestem od Gołoty wyższy, silniejszy, szybszy i młodszy. Walka z Gołotą jest dla mnie przepustką do pojedynku o mistrzowski pas. Nie zmarnuję tej szansy. Ta walka będzie eksplozją bokserską. W swej karierze walczyłem już z Mike'em Tysonem, którego pokonałem w szóstej rundzie przez nokaut. Tak samo skończę Gołotę, albo jeszcze szybciej" - dodał McBride.

Reklama

"Jestem skoncentrowany na przygotowaniach do walki z Gołotą. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę spotkania się z nim. Jestem głodny tej walki i boksu. Nie walczyłem prawie przez rok. Mam wielki szacunek do Polaków, wiem, że są wspaniałymi fanami boksu" - stwierdził 34-letni bokser.

McBride nie oglądał nagrań z walkami Gołoty. Jak podkreślił, nie ma to dla niego znaczenia. "W ringu walczysz tak, jak ci przeciwnik na to pozwala. Ja narzucę Gołocie szybkie tempo" - wyznał McBride, który w 2005 roku pokonał Mike Tysona. Mierzący 198 cm Irlandczyk w zawodowej karierze wygrał 34 walki, 5 przegrał, a 1 zremisował.

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: emerytura

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje