Floyd Mayweather Jr oskarżony o pobicie

To nie koniec kłopotów Floyda Mayweathera Jr. (41-0, 25 KO), który ostatnio naraził się fanom, atakując innego gwiazdora boksu - Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO). "Money" ledwie co zdążył przeprosić za rasistowskie nagranie, a już ma na głowie kolejny, znacznie większy problem.

W czwartek pod jego domem w Las Vegas zjawiło się kilka radiowozów. O 5:03 miejscowego czasu policja odebrała telefon od Josie Harris - byłej dziewczyny czołowego pięściarza świata i matki jego dziecka. Kobieta oskarża Floyda o pobicie.

Reklama

Harris została odwieziona do szpitala, po zbadaniu wypisano ją do domu. Obecnie policja stara się ustalić miejsce pobytu Mayweathera. Funkcjonariusze twierdzą, że najpierw chcą przesłuchać Floyda, a o ewentualnym aresztowaniu zadecydują później.

W 2003 roku Josie Harris wniosła pierwsze oskarżenie o pobicie, ale po pewnym czasie wycofała je, przyznając, że kłamała z wściekłości na pięściarza, który zostawił ją dla innej kobiety.

Mayweather Jr., jeden z najlepszych bokserów na świecie bez podziału na kategorie (były czempion w wagach m.in. junior lekkiej, lekkiej i półśredniej), jest niepokonany na zawodowych ringach. Pięściarz, do którego przylgnęły wymowne przydomki "Money" i "Pretty Boy", wygrał dotychczas 41 pojedynków. Za ostatnią walkę - zwycięstwo na punkty z Shanem Mosleyem - zarobił ponad 20 milionów dolarów.

Dowiedz się więcej na temat: oskarżeni | pobicie | Floyd Mayweather

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje