-
-
Piątek, 10 lutego (14:53)
Bradley zarobi pięć milionów dolarów za walkę z Pacquiao
Pięć milionów dolarów zarobi Amerykanin Timothy Bradley za walkę z gwiazdą zawodowych ringów Mannym Pacquiao. Pojedynek bokserski odbędzie się 9 czerwca w Las Vegas. Na konto Filipińczyka wpłynie suma kilka razy większa.
Informacja o zakontraktowaniu konfrontacji Pacquiao-Bradley znów oddala w czasie walkę Filipińczyka z innym amerykańskim zawodnikiem Floydem Mayweatherem Jr. O obu mówi się, że należą do najlepszych bokserów globu bez podziału na wagi. Mayweather zaplanował na 5 maja bój z Portorykańczykiem Miguelem Cotto. Walki swego niedoszłego rywala nie obejrzy na żywo, bowiem 1 czerwca musi stawić się w... więzieniu, aby odbyć trzymiesięczny wyrok za znęcanie się nad byłą przyjaciółką.
Pacquiao bardzo poważnie traktuje potyczkę z Bradleyem i zapowiada, że w najbliższych miesiącach skoncentruje się tylko na boksie. 33-letni "PacMan" sprzedał swe udziały w nocnym klubie i kasynie w Manili, ponieważ chce się wycofać z biznesu. "Chcę być ambasadorem dobrej woli w kościele katolickim" - stwierdził.
Na temat walki z Bradleyem powiedział: "On bardzo fauluje, uderza głową i łokciami". Na ripostę długo nie trzeba było czekać. "Nasza walka nie będzie dla Pacquiao spacerkiem po parku. Jestem młodszy, silniejszy i szybszy od Meksykanina Juana Manuela Marqueza, z którym miał niedawno problemy" - odparł Amerykanin.
Artykuł pochodzi z kategorii: Boks
Zobacz również
-
Hertha Berlin złożyła w Niemieckiej Federacji Piłkarskiej (DFB) wniosek o powtórzenie zakończonego w kontrowersyjnych okolicznościach wtorkowego meczu barażowego o prawo gry w ekstraklasie... więcej
-
Polecamy
Polecamy
-
Piłkarze Realu Madryt okazali się lepsi od... więcej
-
W pierwszym meczu finału play off o mistrzostwo Rosji... więcej
-
Piłkarze Fenerbahce Stambuł sięgnęli w środę po... więcej
-
Piłkarki ręczne Vistalu Łączpol Gdyni po raz pierwszy... więcej
-
Urszula Radwańska, po wygranej z Czeszką Kristyną... więcej
-
Hertha Berlin złożyła w Niemieckiej Federacji... więcej
-
-
Dziś w Interia.pl
-
Sport
-
Sport
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
www.rmf24.pl
-
www.rmf24.pl
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
Sport
-
Sport
-
Rozrywka
-
www.rmf24.pl
-
-
Narzędzia







Wasze komentarze (10)
Dodaj komentarz~AHH -
Zgłoś do usunięcia Link
o ja nie moge ale on ma mjenśnie paquayo ni ma szans niestety.
~boxer -
Zgłoś do usunięcia Link
ja sie sparóje z pakijauo i on niejest fcale taki dobry. nawaluje go.
~zorro -
Zgłoś do usunięcia Link
Tez mi news... Mayweather za walke z Cotto zarobi ok. 60 milonow dolarow.
~Znafca -
Zgłoś do usunięcia Link
Popaczcie na jego mienśnie. Pakialo niema szans.
~boxer -
Zgłoś do usunięcia Link
ja sie sparóje z pakijauo i on niejest fcale taki dobry. nawaluje go.
~Gracz. -
Zgłoś do usunięcia Link
I tu bedzie 4- rta przegrana Filipinczyka . Bradley go znakautuje.
~kkk -
Zgłoś do usunięcia Link
pac man go zniszczy