Żurawski najgorszy w drużynie

Maciej Żurawski otrzymał najgorszą notę z zawodników podstawowego składu Celtiku Glasgow za mecz z Hearts. Liderujący The Bhoys pokonali wicelidera 2:1, a reprezentant Polski zagrał przez 59 minut.

"Grał przez godzinę i oddał tylko jeden strzał, który podnosi jego notę" - napisali dziennikarze "Daily Record", przyznając Żurawskiemu notę 3. Żaden z piłkarzy podstawowego składu nie został tak nisko oceniony przez brytyjski dziennik. Niższą notę otrzymał tylko zmiennik "Żurawia"Jan Vennegoor of Hesselink, ale on miał tylko 30 minut na zaprezentowanie swoich możliwości.

Artur Boruc został oceniony szóstkę. Najwyższą notę (8) w drużynie Celtiku otrzymał pechowiec z Lizbony, czyli obrońca Gary Caldwell. Ten sam, który w Lidze Mistrzów strzelił Borucowi samobójczą bramkę, a przy dwóch pozostałych golach dla Benfiki "asystował". Ósemką został nagrodzony również Stephen McManus.

Dowiedz się więcej na temat: Żurawski