Zarzeczny: Sialalala, mózg nawala!

Podobno już 1 milion Polaków zarejestrowało się u psychiatrów. Boję się, że po sobocie liczba ta może dramatycznie wzrosnąć.

Wszystko zapewne przez głupstwa, które wygadywano przed meczem. Prym w udzielaniu wazeliniarskich wypowiedzi wiódł piłkarz Matusiak, który w końcu i tak nie zagrał z powodu grypy - musiał zatem już parę dni wcześniej mieć gorączkę. Otóż wygadywał historie niesamowite.

Reklama

"Gdyby było u nas więcej takich trenerów, to polska piłka wyglądałaby zupełnie inaczej".

"Widać, że jest to szkoła europejska".

"U Beenhakkera wszystkie treningi są z piłkami. W Bełchatowie pracujemy głównie bez nich".

"Niech kibice uważnie oglądają sobotni mecz. Zaskoczymy swoją grą nie tylko ich, ale także Finów i... samych siebie" (to już Mila, epidemia jakaś?).

"On ma głowę na karku. Jego pomysły taktyczne są niesamowite" (to już Kaczmarek, podejrzenia o epidemii kieruję więc do sanepidu),

"Taktyka, którą będziemy stosować, nie jest łatwa. Ale za to jaka skuteczna. Musimy tylko nauczyć się grać z piłką i zmuszać rywala do błędu" (eureka! to odkrycie jest autorstwa Żurawskiego).

"Każde ćwiczenie ma u niego sens. W każdym przyjęciu piłki na treningu widoczna jest jakaś myśl taktyczna. To nie jest tak, jak w polskich klubach, takie - sialalalala" (Matusiak jednak nie daje się dopchać innym do głosu).

"Co tu dużo mówić. Przecież ten człowiek cztery lata pracował w Realu Madryt. To wystarczająca rekomendacja i dowód, że to znakomity fachowiec (Bąk, stan poważny, zagrożenie podstawowych funkcji mózgu).

"Na każdej odprawie powtarza to samo: wszyscy nauczcie się myśleć jednakowo. Tak jak ja. Dopiero wtedy będziemy drużyną" (Matusiak, niestety do Bydgoszczy zamiast lekarzy z sanepidu przyjeżdża policja, ale i ta zamiast Matusiaka zabiera prezesa Zawiszy).

Aha. Przegraliśmy 1:3. Z Finlandią, z którą nie udało się nam przegrać nigdy. Tak, tak, dobrany mamy zespół. W gębie.

Paweł Zarzeczny, "Dziennik"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje