Z Grecji do Śląska?

Czy Radosław Janukiewicz wróci do Śląska? 24-letni bramkarz rozwiązał właśnie kontrakt z greckim klubem - Skoda Xanthi i jest wolnym piłkarzem - informuje "Przegląd Sportowy".

Janukiewicz przez wiele lat był podstawowym bramkarzem wrocławskiego klubu. W styczniu tego roku postanowił zmienić pracodawcę i podpisał czteroletni kontrakt z klubem z greckiej ekstraklasy Skodą Xanthi. Ponieważ umowa wchodziła w życie dopiero od 1 lipca Janukiewicz na pół roku trafił do Zgałębia Lubin, gdzie zagrał w dwóch meczach Ekstraklasy.

Reklama

Janukiewiczowi nie udało się podbić Grecji, bronił jedynie w sparingach, dlatego postanowił rozwiązać kontrakt. Po powrocie do Wrocławia pojawił się w siedzibie Śląska. " Przyszedłem porozmawiać z kolegami. Nie wykluczam jednak tego, że rozpocznę tu także inne, poważniejsze rozmowy" - powiedział..

Trener Ryszard Tarasiewicz nie zamyka mu drogi powrotnej: "Jeszcze nie rozmyślałem nad listą piłkarzy, których chcę pozyskać. Nie wykluczam, że znajdzie się na niej i Radek, jednak najpierw muszę zobaczyć, jaką aktualnie formę prezentuje".

Obecnie bramkarzami beniaminka są doświadczony Jacek Banaszyński i Wojciech Kaczmarek. i żaden z nich nie ma pozycji numer 1.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Janukiewicz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje