Wzmocnienia w Zagłębiu Lubin

Po trzech kolejnych ligowych porażkach zespół Zagłębia Lubin rozpoczął dalsze wzmacnianie składu. Wczoraj podpisano kontrakt z nowym zawodnikiem, a działacze już rozglądają się za kolejnymi.

Nowym nabytkiem lubinian został 22-letni rosyjski obrońca ? Dmitrij Kłobukov. Piłkarz ten wielokrotnie występował w Młodzieżowej Reprezentacji Rosji, grał w lidze rosyjskiej, ukraińskiej, a ostatni sezon spędził na Białorusi.

Reklama

Rosjanin będzie grał w Lubinie na zasadzie wypożyczenia, jednakże w kontrakcie zawarto klauzulę pozwalającą na transfer definitywny po wpłaceniu na konto białoruskiego klubu wcześniej umówionej kwoty. Niewykluczone, że gracz wystąpi już w najbliższym ligowym pojedynku z Odrą Wodzisław. Wszystko zależy od potwierdzenia go do gry w PZPN oraz decyzji trenera Adama Nawałki.

To nie koniec wzmocnień. Działacze zastanawiają się nad ściągnięciem do lubina Tomasza Wisio - wychowanka Zagłębia Lubin, który od dwóch lat gra w I-ligowej austriackiej drużynie SV Pasching. Piłkarz dobrze zna trenera lubinian - Adama Nawałkę, poznał go w Wiśle Kraków, do której w 1999 roku przeszedł z Zagłębia. Rozmowy w tej sprawie jeszcze trwają...

Dowiedz się więcej na temat: wzmocnienie | działacze | Lubin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje