Wypowiedzi po meczu Legia - Wisła

Jak oceniam duet napastników Żurawski - Kuźba? To oni dzisiaj w ogóle grali? - pytał z uśmiechem na ustach po meczu Legia - Wisła Marek Jóźwiak.

Oto pozostałem pomeczowe wypowiedzi:

Reklama

Henryk Kasperczak: - Ta porażka pozostawia niesmak. Pierwsza połowa była bardziej wyrównana może z lekką przewagą Wisły. Słabo zagraliśmy w drugiej połowie i dlatego nie jesteśmy zadowoleni. Legia udowodniła kolejny raz, że jest bardzo groźna i trudna do pokonania na swoim boisku. Trudno nie udało się może następnym razem będzie lepiej.

Dragomir Okuka: - Dzisiaj Legia rozegrała bardzo dobry mecz O wygranej zadecydowała bardzo dobra gra mojego zespołu w drugiej połowie. O ile pierwsza połowa była wyrównana to w drugiej przewaga Legii była już bardzo widoczna. Legia kolejny raz udowodniła, że gra do końca, że ma siły i możliwości. Legia ma zespół, który potrafi walczyć. Myślę, że to było bardzo dobre widowisko pełne dramaturgii.

Dariusz Dudek: - Bardzo szybko uzyskaliśmy prowadzenie. Potem Stanko Svitliva miał wspaniałą okazję na podwyszenie wyniku. Uważam, że jeżeli by strzelił wtedy to było by już po meczu. Niestety stało się inaczej odsłoniliśmy się poszła kontra i padły bramki dla Wisły. Myślę, że to niepotrzebna dekoncentracja i fakt, że niepotrzebnie się cofnęliśmy. To, że nie zagrałem od pierwszej minuty wcale na mnie źle nie wpłynęło. To trener decyduje kto ma grać a w Legii jest duża konkurencja i nikt nie może być pewny gry w podstawowej "11"

Adam Majewski: - Pierwsza połowa była wyrównana nawet Wisła miała lekką przewagę. W drugiej połowie się zmobilizowaliśmy i zasłużenie wygraliśmy ten mecz. Trener po pierwszej połowie kazał nam grać bardziej zdecydowanie i to pomogło. Wygraliśmy także dlatego, że wierzyliśmy w to do ostatniej minuty

Radosław Wróblewski: - Na pewno wszystkim spotkanie bardzo się podobało padło dużo bramek a to w widowisku piłkarskim jest najważniejsze. Nasza wspaniałą publiczność zawsze chce żebyśmy strzelili o tą jedną więcej i dzisiaj nam się to udało. Cieszymy się bardzo oby tak dalej.

Stanko Svitlica: - Szkoda, że nie strzeliłem tej drugiej bramki ale najważniejsze, ze wygraliśmy. Jestem obecnie w dobrej formie co pokazałem w ostatnich spotkaniach i mam nadzieję, że będę już grał w podstawowym składzie. Legia rozegrała bardzo dobry mecz mieliśmy dużo okazji i zasłużenie wygraliśmy

Jacek Zieliński: - W szatni trener był bardzo spokojny nie wytykał nam błędów i to dobrze bo wprowadziło by to tylko jakąś niepotrzebną nerwowość. Ustaliliśmy tylko lepsze krycie przy stałych fragmentach na przyszłość w tych fragmentach gry musimy być bardziej uważni, gdyż dużo bramek tracimy w ten sposób. Znakomita atmosfera na trybunach dodała nam skrzydeł i dlatego udał nam się wygrać. Wydaje mi się, że byliśmy lepiej przygotowani kondycyjnie do tego meczu. Mam nadzieję, że teraz trochę odpoczniemy po tym ciężkim miesiącu i będziemy w tak dobrym stylu grać już do końca sezonu. Była taka ewentualność, że jeżeli będzie niekorzystny wynik mogę iść pod bramkę przeciwnika trochę się obawiałem co prawda kontry ale Marek Jóźwiak powiedział żebym poszedł do przodu posłuchałem, zaryzykowałem i się opłaciło. Zachowania kibiców Wisły podczas minuty ciszy nawet nie chce komentować każdy wie co o tym myśleć.

Cezary Kucharski: - W drugiej połowie wyszliśmy z nastawianiem, że musimy zagrać lepiej. Nie było momentu abyśmy stracili wiarę w zwycięstwo. Graliśmy na pograniczu faulu, Dudek i Wróblewski wnieśli dużo ożywienia w tej częsci gry i uważam że właśnie to przesądziło o zwycięstwie. Mamy teraz trochę wolnego mam nadzieję, że odpocznę i odzyskam trochę świeżości.

Tomasz Kiełbowicz - Wisła postawiła trudne warunki. My jednak po meczu z Barceloną potrafiliśmy się zmobilizować. Na początku było ciężko, ale w drugie połowie pokazaliśmy klasę i odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo. Zostałem zmieniony i czy po tej drugiej połowie nie boję się o miejsce w składzie? Po to w składzie jest tylu zawodników, by była duża rywalizacja. To wszystko sprzyja lepszemu rozwojowi. Skąd tyle sił w drugiej połowie? Kibice nam jej dodali poprzez wspaniały doping.

Marek Jóźwiak - Ten mecz pokazał że Wisła jest dobrym zespołem, ale to Legia miała więcej siły i więcej atutów w grze. To my odnieśliśmy zwycięstwo i to my mamy trzy punkty. Jacek Zieliński strzelił zwycięską bramkę więc teraz kolej na mnie? Myślę że kto by tej bramki nie strzelił, będzie wielka radość. Jacek strzelił dziś zwycięską bramkę i naprawdę ma się z czego cieszyć. Przy rzucie rożnym nie za bardzo chciał iść w pole karne, ale powiedziałem żeby się przebiegł to może coś strzeli. Posłuchał mnie i strzelił bramkę. Jak oceniam duet napastników Żurawski Kuźba? To oni dzisiaj w ogóle grali? Co myślę o zachowaniu kibiców Wisły w czasie minuty ciszy ku czci Kazimierza Deyny? Sądzę że kibice Wisły nie powinni się dzisiaj w ogóle pojawić na stadionie. Nie potrafią uszanować piłkarza który grał dla Legii i dla reprezentacji.

Dowiedz się więcej na temat: The Dumplings | bramki | Żurawski | mecz | Wisła | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje