Wygrana Boltonu, grał Smolarek

Bolton Wanderers z grającym 12 minut Ebim Smolarkiem pokonał 1:0 Newcastle United w niedzielnym spotkaniu Premier League.

Jedyną bramkę spotkania zdobył zaraz po zmianie stron Ricardo Gardner, otrzymując cross od Matta Taylora. To był pierwszy kontakt z piłką wprowadzonego w przerwie zawodnika.

Ebi otrzymał żółtą kartkę za faul na Sebastianie Bassongu. W doliczonym czasie gry sam potrzebował interwencji lekarza po uderzeniu w twarz od Fabricio Colocciniego, ale sędzia nie zakwalifikował tego zdarzenia jako niezgodne z przepisami.

Widzów: 20 763

Bolton: Jaaskelainen - Steinsson, Cahill, O'Brien, Samuel - Davies, McCann, Muamba (46. Gardner), Matthew Taylor - Davies, Elmander (78. Smolarek).

Newcastle: Harper - Steven Taylor, Coloccini, Bassong, Jose Enrique - Gutierrez, Ryan Taylor, Butt (66. Geremi), Lovenkrands - Ameobi, Martins (78. Viduka).

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wygraj | wygrana | Bolton Wanderers | Newcastle United | Smolarek