Wozniacki bliska nokautu

Duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki rozpoczęła przygotowania do przyszłego sezonu, włączając w nie elementy boksu. Podczas jednej z treningowych walk tenisistka o mało nie została znokautowana.

Bokserskim trenerem Wozniacki jest Paul Duvill, który przygotowuje duńskiego boksera zawodowego Madsa Larsena do walki o tytuł mistrza Europy z Brianem McGee zaplanowanej na 30 stycznia w Aarhus.

Reklama

W treningowej potyczce Wozniacki spotkała się na ringu właśnie z Larsenem i ta walka, toczona już po treningu, miała być spotkaniem dwóch największych obecnie gwiazd duńskiego sportu. W drugiej rundzie tenisistka nieoczekiwanie padła na deski.

- Nawet jej nie uderzyłem zbyt mocno, blokowałem tylko jej uderzenia. Caroline upadłla moim zdaniem ze zmęczenia, ponieważ w pierwszej rundzie atakowała mnie jak błyskawica i z taką furią, że musiałem uciekać. Było mi bardzo przyjemnie kiedy spotkałem się z tą piękną dziewczyną na ringu, lecz niezmiernie przykro z powodu zakończenia walki - powiedział Larsen nazwany już w duńskich mediach "damskim bokserem".

Inną wersję treningu na swoim blogu podała tenistka. - Jego uderzenia były dla mnie zbyt silne, było ich zbyt dużo. Zostałam prawie znokautowana, a sędzia zaczął już liczyć... Byłam zmęczona, lecz w pierwszej rundzie miałam chyba przewagę. Po upadku na ring jednak wstałam i dotrwałam do końca trzeciej rundy.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Nokaut | tenisistka | wozniacki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje