Wolak: Jestem już o krok od wielkich walk

- Wierzę, iż jestem już o krok od wielkich walk i zasługuję na pojedynek o mistrzostwo świata. Mogę stanąć na ringu z każdym - zapewnił Paweł Wolak na kilka dni przed walką z Delvinem Rodriguezem.

Już 15 lipca w USA odbędzie się kolejny pojedynek Pawła Wolaka (29-1, 19 KO). Rywalem "Wściekłego Byka" będzie dobrze znany polskiej publiczności Delvin Rodriguez (25-5-2, 14 KO). Oto co nasz rodak ma do powiedzenia na temat swojego najbliższego przeciwnika.

Reklama

- Rodriguez to dobry i twardy zawodnik. Oczekuję, iż będzie przygotowany jak nigdy dotąd, ponieważ pokonanie mnie byłoby dla niego czymś wyjątkowym. Będę jednak przygotowany na wszystkie jego ciosy - zapewnił Polak.

- Wierzę iż już jestem o krok od wielkich walk. Zaakceptowałem potyczkę z Julio Chavezem Jr w wadze średniej, a nawet umówionym limicie 165 funtów, a on już trzykrotnie uniknął spotkania ze mną. W mojej opinii zasługuję na walkę o mistrzostwo świata, ale też nie mogę zmusić nikogo do zmierzenia się ze mną. Mogę stanąć na ringu z każdym i gwarantuję, że kibice zobaczyliby świetne widowisko - powiedział "Wściekły Byk".

Powracając jeszcze na moment do pojedynku z Rodriguezem polski pięściarz podkreślił, że zamierza zaprezentować ofensywny styl. - Od początku na niego ruszę inie dam mu nawet na chwilę złapać oddechu. Nie wszyscy potrafią to wytrzymać, zobaczymy więc jak on sobie z tym poradzi - zakończył Wolak.

Dowiedz się więcej na temat: boks | Paweł Wolak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje