WNBA: Wygrana Starzz w Charlotte

Utah Starzz wygrały w Charlotte z tamtejszymi Sting 73:59 w meczu Women National Basketball Association. Dla zespołu z Salt Lake City było to trzecie zwycięstwo w sezonie (bilans 3-3). Sting przegrały swój piąty mecz w obecnych rozgrywkach (1-5).

Nienajlepsze spotkanie rozegrała w drużynie gości Małgorzata Dydek. Środkowa reprezentacji Polski i Polpharmy VBW Clima Gdynia zdobyła w ciągu 31 minut przebywania na parkiecie tylko 7 punktów, grając na słabej skuteczności z gry (2/10). Ponadto popularna Margo zapisała na swoje konto 8 zbiórek (7 w obronie) oraz 4 bloki, popełniając także 4 straty.

Lider Starzz reprezentantka USA Natalie Williams zdobyła 25 "oczek" i dodała 12 zbiórek, prowadząc swój zespół do zwycięstwa. To właśnie zdobyła 9 punktów z rzędu w decydującym o losach gry runie w II odsłonie. Starzz uniemożliwiły ekipie z Charlotte zdobycie punktów przez siedem minut drugiej połowy i wygrały rywalizację na tablicach (38-27).

Starzz pozostają niepokonaną drużyną w meczach wyjazdowych.

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Sting | wygrana | wnba | charlotte