WNBA: 8. porażka Silver Stars

Ósmej porażki w tym sezonie regularnym WNBA doznały Silver Stars. Drużyna z San Antonio uległa na własnym parkiecie Los Angeles Sparks 58:67. Najlepszym strzelcem w drużynie gospodarzy była Małgorzata Dydek, która zdobyła 16 punktów.

Do przerwy Silver Stars prowadziły aż 41:24, ale w II części były w stanie zapisać na swoim koncie jedynie 17 "oczek".

Środkowa reprezentacji Polski i Lotosu VBW Clima Gdynia przebywała na parkiecie 31 minut, trafiając 5 z 15 rzutów z gry oraz 6 na 6 wolnych. Poza zdobyczą punktową, Margo swoje statystyki uzupełniła: dziesięcioma zbiórkami, trzema asystami, czterema faulami, jednym przechwytem, jedną stratą i pięcioma blokami.

W zespole rywalek najskuteczniejsza była Tamecka Dixon - 19 punktów.

W tabeli Konferencji Zachodniej zespół z San Antonio (bilans 5-8) zajmuje piątą pozycję.

W drugim czwartkowym meczu, w Uncasville tamtejsze Connecticut Sun uległy Indiana Fever 90:94 po dwóch dogrywkach. Tamika Catchings zdobyła 25 punktów dla przyjezdnych.

Dowiedz się więcej na temat: porażka | wnba