Wiślacy wrócą 14 czerwca

Dokładnie miesiąc bez jednego dnia od ostatniego meczu Ekstraklasy w sezonie 2009/2010 będziemy czekać na powrót do treningów piłkarzy Wisły. Zawodnicy ponownie zbiorą się w Krakowie 14 czerwca o godzinie 17 - informuje oficjalna strona klubowa.

Najbardziej pracowicie ten czas spędzi Andraż Kirm, który od wtorku przebywać będzie na zgrupowaniu reprezentacji Słowenii przed Mistrzostwami Świata. Jeśli "Kiro" znajdzie się w kadrze na Mundial, to pierwszy mecz w RPA rozegra dzień przed pierwszym treningiem swoich kolegów w klubie. W przypadku najgorszego dla Słowenii scenariusza zawodnik Wisły po raz ostatni zagra 23 czerwca. Może się jednak oczywiście zdarzyć, że Słoweńcy awansują do fazy pucharowej, a co za tym idzie, powrót Andraża do Krakowa opóźni się.

Reklama

Drugim piłkarzem, którego czekają pracowite dni w najbliższym czasie, jest Patryk Małecki. "Mały" znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mecze z Finlandią, Serbią i Hiszpania. Mecz z tym ostatnim przeciwnikiem zostanie rozegrany 8 czerwca, więc Małecki dopiero po tym terminie będzie miał wolne.

www.wisla.krakow.pl
Dowiedz się więcej na temat: wroc | powrót | 14 czerwca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama