Wisła w Zakopanem

Wiślacy drugi dzień przebywają na zgrupowaniu pod Tatrami. Z drużyną nie pojechał Artur Sarnat, który w Krakowie przechodzi rehabilitację po operacji kolana.

Kontuzja uniemożliwiła również wyjazd Kelechiemu Iheanacho. Z Zakopanego wyjechał natomiast już Bogdan Zając, który został sprzedany do Zagłębia Lubin. Lubiński kierunek obrali również Olgierd Moskalewicz i Grzegorz Niciński. Moskalewicz nie przygotowywał się z Wisłą, podobnie jak Niciński, który był wypożyczony do Zagłębia już w zeszłym sezonie.

Reklama

Nadal natomiast nie wyjaśniona jest sprawa Marka Zająca. Choć kluby doszły do porozumienia, negocjacje wciąż prowadzi sam piłkarz. Musi je jednak zakończyć przed czwartkiem, kiedy to Zagłębie wyjeżdża na zgrupowanie. Obecnie - podobnie jak Łukasz Sosin, Ibrahim Sunday i Daniel Dubicki - Marek Zając trenuje z II druzyną.

Ciekawie wygląda sprawa Igora Sypniewskiego, który podpisał kontrakt z grecką Kalitheą będąc zawodnikiem Wisły. Co więcej - Grecy w ogóle nie kontaktowali się z krakowskim klubem.

Z drużyną na obóz wyjechali natomiast nowi zawodnicy: Maciej Stolarczyk oraz Jacek Paszulewicz, który podpisał 5-letni kontrakt. Do starszych kolegów dołączyli również młodzi zawodnicy: Marcin Juszczyk, Łukasz Nawotczyński, Kamil Kuzera, Paweł Strąk, Piotr i Paweł Brożkowie oraz Karol Wójcik.

W Zakopanem wiślacy trenować będą do soboty, w drodze powrotnej w Myślenicach rozegrają sparing z Arką Gdynia.

Dowiedz się więcej na temat: Zakopane | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL