Wisła w okrojonym składzie

Podopieczni trenera Macieja Skorży spotkali się we wtorek tylko na jednym treningu. Ćwiczyli późnym popołudniem na boisku bocznym w dosyć okrojonym składzie - poinformowała oficjalna strona Wisły Kraków.

W zajęciach wzięło udział tylko 13 zawodników z pola oraz dwójka bramkarzy. Trenujący na co dzień z bramkarzami pierwszej drużyny 17-letni Filip Kurto nadal jest na zgrupowaniu reprezentacji młodzieżowej. Zabrakło kontuzjowanych Marcina Baszczyńskiego, Radosława Sobolewskiego oraz Rafała Boguskiego. Z zespołem ćwiczył za to Brazylijczyk Marcelo, który bardzo szybko wraca do zdrowia po urazie mięśnia doznanym w niedzielnym spotkaniu z Legią Warszawa. Część piłkarzy, którzy grali w poniedziałek w Młodej Ekstraklasie trenowała z mniejszym obciążeniem. Sebastian Janik we wtorek jedynie truchtał wokół boiska, zaś Krzysztof Mączyński jest poobijany po spotkaniu z Młodą Legią i nie wziął udziału w zajęciach.

Reklama

- Trenowaliśmy dziś mniejszą liczbą zawodników. Piłkarze zostawili w niedzielę w meczu z Legią na boisku dużo serca, więc ci którzy skarżyli się dziś na drobne dolegliwości po prostu nie trenowali. Między innymi nieobecny był Marek Zieńczuk, który uskarża się na ból przyczepu mięśnia brzucha. Nie jest to jednak nic poważnego. U Konrada Gołosia nadal odzywa się sprawa z kolanem, więc jego zdrowia też nie chcemy ryzykować. Nie wiadomo dokładnie, kiedy wróci do regularnych treningów - poinformował po popołudniowym treningu Rafał Janas, asystent trenera Skorży.

Wiślacy odczuwają trudy dobiegającego wielkimi krokami do końca sezonu, bowiem do zakończenia rozgrywek pozostały już jedynie trzy spotkania. Większość wtorkowych nieobecnych wróci od środy do normalnego treningu.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama