Wciąż możesz wygrać bilet na finał Ligi Mistrzów!

Tylko u nas możesz wygrać bilet na finał Ligi Mistrzów - to wcale nie blef! Przekonał się o tym Krzysztof Jarek z Wrocławia, który odpowiadając na trzy pytania i przekonując nas paroma prostymi zdaniami zapewnił sobie udział w wielkim widowisku na stadionie Wembley.

Rzecz jasna, nie wiemy jeszcze, kto w maju zmierzy się w wielkim finale na jednym z najsłynniejszych stadionów świata, lecz możemy być pewni, że mecz ten obejrzy Krzysztof Jarek. Nasz zwycięzca obserwując tegoroczną edycję Ligi Mistrzów, będzie z pewnością ściskał kciuki za to, aby do finału doszła jego ukochana FC Barcelona. Bo to właśnie dzięki miłości do ekipy z Camp Nou i olbrzymiej pasji do katalońskiego klubu zapewnił sobie wizytę na Wembley.

Reklama

Odpowiadając prawidłowo na wszystkie pytania, a w drugiej części naszego konkursu barwnie i z emocjami opisując swoje uczucie do Barcy sprawił, że nie mieliśmy kłopotów z wyłonieniem zwycięzcy.

"Kibicuję FC Barcelonie bo to więcej niż klub. To symbol wolnej Katalonii! Piękna gra, magia i atak atak atak prezentowane przez Barce zachwycają i walczą z antyfutbolem coraz częstszym na boiskach. Klub wychowanków gdzie młodzi chłopcy posiadający krew w kolorze bordowo-granatowym czekają aby zadebiutować w pierwszej drużynie. DNA Barcelony rozprzestrzenia się po świecie, a ja mam je już w sobie od dawna. !!Visca el Barça!!".

Nagroda dla Krzysztofa Jarka nie oznacza jednak, że to ostatni z biletów na Ligę Mistrzów, który możecie wygrać w Interia.pl. Wystarczy wziąć udział w naszym kolejnym konkursie, bo mamy jeszcze wejściówki na Wembley!

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o bilet na finał Ligi Mistrzów wystarczy kliknąć w ten link!

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | "Mistrz" | pytania | jarek | bilet | finał

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama