W słowniku Adamka nie ma słów "nie mogę"!

- W słowniku Tomka Adamka nie ma słów nie mogę. Do dzisiaj pamiętam jego pojedynek z Steve'em Cunninghamem, to była prawdziwa wojna! - mówi Tyler Woodman.

Tyler Woodman, trener odpowiedzialny za przygotowanie siłowo-kondycyjne Tomasza Adamka, opowiada o przygotowaniach polskiego pięściarza do jego pojedynku życia z Witalijem Kliczką, z którym się zmierzy 10 września we Wrocławiu o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze ciężkiej.

Reklama

- Tomasz już przed obozem przygotowawczym w Bushkill był w doskonałej formie i kondycji. W czasie obozu pracowaliśmy nad jego siłą, i wytrzymałością. Używaliśmy więcej ciężarów, ale zwracaliśmy też szczególną uwagę by te przyrządy nie były za ciężkie. Chcieliśmy by Tomasz pozostał bardzo szybki w ringu - opowiadał Woodman.

Dodał też, że Adamek wie doskonale jak samemu motywować się do cięższej pracy i jest jednym z najlepszych jego podopiecznych.

- W słowniku Tomka nie ma słów nie mogę. Jestem jego wielkim fanem. Na jego walkach siedzę wśród jego fanów na trybunach. Do dzisiaj pamiętam jego pojedynek z Steve'em Cunninghamem, to była prawdziwa wojna! - zakończył trener Adamka.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu:

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek | Witalij Kliczko

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje