Van der Vaart nie chce odejść do Arsenalu

Rafael van der Vaart ucina jakiekolwiek spekulacje odnośnie jego odejścia z Realu Madryt podczas najbliższego okna transferowego. Ostatnio mówiło się o zainteresowaniu Holendrem ze strony Arsenalu.

26-latek przyszedł na Estadio Santiago Bernabeu w sierpniu 2008 roku, ale do tej pory nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Jego sytuacja pogorszyła się, gdy podczas ostatniego okna transferowego do "Królewskich" dołączyli Cristiano Ronaldo i Kaka.

Reklama

Położenie, w jakim znalazł się Holender, uległo poprawie dopiero w ostatnim czasie, gdy Brazylijczyk doznał kontuzji, a do pierwszego składu wskoczył właśnie były gracz Hamburgera SV.

Od tamtego momentu zmieniło się nastawienie van der Vaarta do jego przyszłości w barwach Realu. O ile wcześniej przebąkiwał o transferze do innego klubu, by mógł należycie przygotować się do przyszłorocznych mistrzostw świata, to ostatnio stwierdził, że pragnie dokończyć sezon w drużynie z Madrytu.

- Jestem bardzo szczęśliwy w Realu, jestem obecnie w wysokiej dyspozycji i chcę wypełnić kontrakt z moim obecnym klubem do końca - zapewnił reprezentant "Oranje".

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: okna | Rafael van der Vaart

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama