Turniej Czterech Skoczni: Wyniki konkursu w Oberstdorfie

 

MiejsceZawodnikKraj1. SkokNota2. skokNota łączna
1Hannawald SvenGER122130,6122260,2
2Hoellwarth MartinAUT115115,5129252,2
3Ammann SimonSUI119121,7120248,7
4Hautamaeki MattiFIN119,5119,1122,5248,1
5Małysz AdamPOL117,5120,5119,5245,1
6Widhoelzl AndreasAUT115,5116,9118,5239,7
7Jussilainen RistoFIN115,5113,9120,5239,3
8Fatkullin IldarRUS116,5118,2117237,3
9Spaeth GeorgGER115,5115,4116232,7
10Goldberger AndreasAUT115115,5115,5232,4
11Yamada HirokiJPN115,5114,9116232,2
12Ahonen JanneFIN113,5112,8116,5231
13Koch MartinAUT118,5121,3111228,1
14Miyahira HideharuJPN114,5114,6113,5226,4
15Peterka PrimozSLO112,5109,5115224,5
16Nieminen ToniFIN115112115224
17Horngacher StefanAUT111,5107,7115,5222,6
18Zonta PeterSLO110,5103,9116,5220,6
19Schmitt MartinGER115112,5111219,3
20Uhrmann MichaelGER111,5107,7113,5219
21Hocke StephanGER114112,2111,5218,4
22Dessum NicolasFRA112109,1111,5217,3
23Duffner ChristofGER110103,5115,5216,9
24Fettner ManuelAUT109,5104,1114216,3
25Alborn AlanUSA108,5102,3113212,7
26Bardal AndersNOR108101,4111209,2
27Hautamaeki JussiFIN109,5102,6110,5207,5
28Funaki KazuyoshiJPN107100,6108203,5
29Kuettel AndreasSUI10492,7111199,5
30Ritzerfeld JoergGER118119,497,5198,9

Reklama

Wyniki 1. serii

NumerZawodnikKrajSkokNota
26Nieminen ToniFIN115112
25Fettner ManuelAUT109,5104,1
27Fatkullin IldarRUS116,5118,2
24Yamada HirokiJPN115,5114,9
28Hautamaeki JussiFIN109,5102,6
23Janda JakubCZE104,594,1
29Miyahira HideharuJPN114,5114,6
22Dolezal MichalCZE109,5101,1
30Mayr IngemarNED104,593,1
21Peterka PrimozSLO112,5109,5
31Spaeth GeorgGER115,5115,4
20Cecon RobertoITA10491,2
32Yoshioka KazuyaJPN10798,1
19Uhrmann MichaelGER111,5107,7
33Zonta PeterSLO110,5103,9
18Loitzl WolfgangAUT10492,2
34Bardal AndersNOR108101,4
17Alborn AlanUSA108,5102,3
35Jones ClintUSA99,584,6
16Kuettel AndreasSUI10492,7
36Herr AlexanderGER10492,7
15Horngacher StefanAUT111,5107,7
37Else DirkGER10492,2
14Dessum NicolasFRA112109,1
38Ahonen JanneFIN113,5112,8
13Kobelev ValeryRUS108,5100,8
39Ritzerfeld JoergGER118119,4
12Goldberger AndreasAUT115115,5
40Harada MasahikoJPN106,598,7
11Duffner ChristofGER110103,5
41Frey LeifGER107,597,5
10Jussilainen RistoFIN115,5113,9
42Moellinger MichaelGER9982,2
9Koch MartinAUT118,5121,3
43Audenrieth RolandGER102,588,5
8Ammann SimonSUI119121,7
44Lindstroem Veli-MattiFIN10694,8
7Hocke StephanGER114112,2
45Jaekle HansjoergGER10799,1
6Funaki KazuyoshiJPN107100,6
46Pochwała TomaszPOL105,591,4
5Hoellwarth MartinAUT115115,5
47Kiuru TamiFIN10594
4Schmitt MartinGER115112,5
48Filimonov StanislavKAZ10289,1
3Hautamaeki MattiFIN119,5119,1
49Skupień WojciechPOL10287,1
2Małysz AdamPOL117,5120,5
50Hannawald SvenGER122130,6
1Widhoelzl AndreasAUT115,5116,9

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | Michael | USA | hannawald | kraj | turniej | Turniej Czterech Skoczni | czterech skoczni | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje