Turniej Czterech Skoczni - Wyniki

 

MiejsceZawodnikKraj1. skokNota2. skokNota łączna
1Hannawald SvenGER139145,2131,5282,9
2Hautamaeki MattiFIN134142,2131,5280,4
3Hoellwarth MartinAUT129,5134,1132274,2
4Kranjec RobertSLO134,5143,1124266,8
5Schmitt MartinGER130133124,5256,6
6Alborn AlanUSA125,5124,4128,5256,2
7Cecon RobertoITA129131,7122247,8
8Zonta PeterSLO129,5133,1120247,6
9Małysz AdamPOL122,5120,5122,5241
10Goldberger AndreasAUT124122,7121,5240,9
11Dessum NicolasFRA123,5121,8122,5240,8
12Widhoelzl AndreasAUT121,5117,7123,5240
13Jussilainen RistoFIN120113124234,2
14Horngacher StefanAUT121,5117,2121,5232,9
15Ammann SimonSUI126,5128,7114231,4
16Ahonen JanneFIN122119,1119230,8
17Hocke StephanGER122,5118,5118,5230,3
18Peterka PrimozSLO117107,6122,5226,1
19Janda JakubCZE119,5114,6117,5225,6
20Kasai NoriakiJPN117,5109,5115,5216,9
21Duffner ChristofGER121,5116,2111,5211,9
22Uhrmann MichaelGER118,5111,3112,5209,8
23Harada MasahikoJPN120116109209,2
24Kiuru TamiFIN119111,2111,5208,4
25Spaeth GeorgGER114102,2115207,2
26Lindstroem Veli-MattiFIN117,5109,5112,5204
27Fras DamjanSLO114101,7112200,3
28Kobelev ValeryRUS11195,8112,5193,3
29Funaki KazuyoshiJPN108,591,8108182,7
30Medved IgorSLO11510295,5160,9

Reklama

Wyniki 1. serii

NumerZawodnikSkokNota
50Hannawald Sven139145,2
1Hautamaeki Matti134142,2
49Schmitt Martin130133
2Kranjec Robert134,5143,1
48Cecon Roberto129131,7
3Hoellwarth Martin129,5134,1
47Santiago Remi105,583,4
4Alborn Alan125,5124,4
46Bardal Anders10685,8
5Peterka Primoz117107,6
45Takano Teppei97,568,5
6Kobelev Valery11195,8
44Kaiser Stefan113,5100,3
7Ahonen Janne122119,1
43Thurnbichler Stefan9666,3
8Widhoelzl Andreas121,5117,7
42Nieminen Toni111,597,2
9Lindstroem Veli-Matti117,5109,5
41Fettner Manuel113100,4
10Dessum Nicolas123,5121,8
40Mayr Ingemar100,574,9
11Duffner Christof121,5116,2
39Schneider Balthasar113100,4
12Zonta Peter129,5133,1
38Doennem Olav Magne100,574,4
13Kasai Noriaki117,5109,5
37Ylijaervi Janne111,596,2
14Fras Damjan114101,7
36Ingebrigtsen Tommy102,576,5
15Funaki Kazuyoshi108,591,8
35Ljoekelsoey Roar115104
16Małysz Adam122,5120,5
34Loitzl Wolfgang98,567,8
17Ammann Simon126,5128,7
33Chedal Emmanuel112,597,5
18Speath Georg114102,2
32Janda Jakub119,5114,6
19Hocke Stephan122,5118,5
31Koch Martin11092,5
20Goldberger Andreas124122,7
30Herr Alexander111,596,7
21Harada Masahiko120116
29Medved Igor115102
22Jones Clint10481,7
28Miyahira Hideharu117,5110
23Jussilainen Risto120113
27Kiuru Tami119111,2
24Horngacher Stefan121,5117,2
26Uhrmann Michael118,5111,3
25Hautamaeki Jussi12091,5

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | kraj | hannawald | czterech skoczni | turniej | Turniej Czterech Skoczni | skok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje