Turniej Czterech Skoczni - Wyniki

Wyniki

MiejsceZawodnikKraj1.skokNota2.skokNota łączna
1Hannawald SvenGER122,5129,5125264,5
2Widhoelzl AndreasAUT122130,1124262,8
3Małysz AdamPOL121,5128,7122,5259,7
4Yamada HirokiJPN120124,5124,5259,1
5Ammann SimonSUI120,5127,9120253,9
6Hautamaeki MattiFIN116,5118,2123,5252
7Hoellwarth MartinAUT117,5119121245,3
8Schmitt MartinGER116117,3120243,3
8Kobelev ValeryRUS121120,3120243,3
10Koch MartinAUT120,5123,9117241,5
11Hocke StephanGER121123,8115237,8
12Cecon RobertoITA114113,2119235,9
12Miyahira HideharuJPN118120,9115235,9
14Kranjec RobertSLO119121,7115235,7
15Fatkullin IldarRUS116117,3116235,1
16Ahonen JanneFIN116116,8116,5235
17Zonta PeterSLO116115,8117,5234,3
17Horngacher StefanAUT116,5116,7117234,3
19Peterka PrimozSLO118,5121,8113232,7
20Jussilainen RistoFIN115114116229,3
21Dessum NicolasFRA113,5111,3116,5228,5
22Goldberger AndreasAUT112109,6116,5227,8
23Duffner ChristofGER113,5111,3116226,6
24Alborn AlanUSA115,5115,9112,5224,4
25Spaeth GeorgGER111,5107,7115,5224,1
26Kiuru TamiFIN111,5107,7113,5219
26Fras DamjanSLO111,5107,7113,5219
28Ylijaervi JanneFIN110105112,5214,5
29Kuettel AndreasSUI109,5105,6109208,8
30Loitzl WolfgangAUT100,584,9111,5192,6

Reklama

Wyniki 1. serii

50Hannawald SvenGER122,5129,5
1Widhoelzl AndreasAUT122130,1
49Hocke StephanGER121123,8
2Hautamaeki MattiFIN116,5118,2
48Fettner ManuelAUT104,594,1
3Hoellwarth MartinAUT117,5119
47Funaki KazuyoshiJPN110,5107,4
4Małysz AdamPOL121,5128,7
46Horngacher StefanAUT116,5116,7
5Fatkullin IldarRUS116117,3
45Yoshioka KazuyaJPN101,586,7
6Dessum NicolasFRA113,5111,3
44Nieminen ToniFIN110104
7Schmitt MartinGER116117,3
43Santiago RemiFRA10492,2
8Peterka PrimozSLO118,5121,8
42Jussilainen RistoFIN115114
9Harada MasahikoJPN111108,3
41Mateja RobertPOL10697,8
10Kobieliew WaleriRUS121120,3
40Ingebrigtsen TommyNOR9471,7
11Koch MartinAUT120,5123,9
39Pochwała TomaszPOL10390,4
12Kranjec RobertSLO119121,7
38Lindstroem Veli-MattiFIN110105
13Duffner ChristofGER113,5111,3
37Hautamaeki JussiFIN110104,5
14Ylijaervi JanneFIN110105
36Kuettel AndreasSUI109,5105,6
15Dolezal MichalCZE106,597,7
35Jaekle HansjoergGER98,581,3
16Cecon RobertoITA114113,2
34Bardal AndersNOR10492,2
17Spaeth GeorgGER111107,7
33Fras DamjanSLO111,5107,7
18Uhrmann MichaelGER108,5101,8
32Kalinitczenko AntonRUS8860,4
19Goldberger AndreasAUT112109,6
31Freiholz SylvainSUI99,583,1
20Loitzl WolfgangAUT100,584,9
30Ammann SimonSUI124127,9
21Ahonen JanneFIN116116,8
29Miyahira HideharuJPN118120,9
22Janda JakubCZE111106,8
28Zonta PeterSLO116115,8
23Alborn AlanUSA115,5115,9
27Yamada HirokiJPN120124,5
24Herr AlexanderGER109101,7
26Kiuru TamiFIN111,5107,7
25Kasai NoriakiJPN108102,4

Dowiedz się więcej na temat: robert | turniej | czterech skoczni | Turniej Czterech Skoczni

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje