Trzeciak: Kluczem dla Amiki będzie pierwsze spotkanie

Były napastnik reprezentacji, grający przez wiele lat w Primera Division, Mirosław Trzeciak powiedział dla INTERIA.PL , że Amica Wronki chociaż nie jest faworytem spotkania z Malagą, nie stoi tak do końca na straconej pozycji i ma szansę na sprawienie niespodzianki.

- Kluczem do dalszych rozważań jest, dla podopiecznych Mirosława Jabłonskiego, pierwszy mecz. Dostrzegam szansę w tym, że kluby hiszpańskie traktują rozgrywki Pucharu UEFA jako przygodę, przerywnik w czasie trwania rozgrywek Primera Division. Postawa Malagi jest na początku tego sezonu, tutaj w Hiszpanii, dla wszystkich zaskoczeniem. Klub ten pozbył się przed poprzednim sezonem swoich dwóch najlepszych piłkarzy. Do Valencii odeszli Rufete i De Los Santos, a mimo to zespół zakwalifikował się do Pucharu Intertoto. na tym etapie Malaga pokonała wszystkich rywali. Wygrywają wszystko, ale w końcu ktoś to przerwie. Liczę po cichu, że potknięcie przydarzy im się własnie z Amiką.- powiedział INTERIA. PL Mirosław Trzeciak.

Reklama

Jakie rady wobec tego należy przekazać piłkarzom Amiki przed pierwszym "kluczowym" meczem? Mirosław Trzeciak uważa, że należy być skoncentrowanym i uważnym przez całe 90 minut spotkania. - Ich kontraataki są zabójcze, bowiem w przodzie znakomicie zgrali się z sobą Musampa, Dely Valdes i Dario Silva. Są solidni i zdobywają dużo bramek głową i na to Amica powinna zwrócić szczególną uwagę. - dodał Trzeciak.

Dowiedz się więcej na temat: Primera Division | trzeciak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje