Trener Polonii: Jesteśmy lepsi

Przed meczem z Legią Warszawa, trener "Czarnych Koszul" Jacek Zieliński przyznał, że ma już w głowie skład na piątkowy pojedynek.

- To prawda, wiem już w jakim zestawieniu zagramy z Legią, a przede wszystkim jak powinniśmy zagrać. Oczywiście ten mecz jeszcze o niczym nie rozstrzyga, wiosną do rozegrania jest trzynaście kolejek. Wygrana na pewno jednak przybliżyłaby do celu, jakim jest mistrzostwo Polski - oświadczył trener Polonii. - Piłkarsko jesteśmy lepszym zespołem niż w rundzie jesiennej, a pamiętajmy, że na Łazienkowskiej po dobrym widowisku zremisowaliśmy 2:2 - dodał.

Reklama

Zieliński pozytywnie ocenił również wzmocnienia, które dokonała Polonia w przerwie zimowej. - Przed rundą wiosenną do naszego składu dochodzi Łukasz Trałka. To nie jest piłkarz anonimowy. Był już powoływany do kadry Leo Beenhakkera, a selekcjoner wyrażał się o nim w samych superlatywach. Łukasz nie miał żadnego kłopotu z wkomponowaniem się do naszego zespołu - stwierdził. - Mamy powody do optymizmu, choć zdajemy sobie sprawę jakim rywalem jest Legia. To niezwykły przeciwnik, to legenda polskiej piłki, zawsze walcząca o najwyższe cele - przypomniał szkoleniowiec "Czarnych Koszul".

- Dobrze, że gramy z Legią u siebie, kibice powinni nas zdopingować do dobrej gry. Na stadionie Legii gra się zupełnie inaczej, wszyscy pamiętamy jaka tam bywa atmosfera. Ale wierzę, że i ten piątkowy mecz będzie przypominać piłkarskie święto. Te derbowe mecze na taką oprawę zasługują - zakończył Zieliński.

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama