"Tiger" zagra w plażowego szczypiorniaka

Do promocji piłki ręcznej plażowej postanowił włączyć się... Dariusz Michalczewski! - "Myślę, że to świetna zabawa, a Sopot to również znakomite miejsce" - mówi świetny polski bokser.

"Przede wszystkim chciałbym namawiać ludzi, szczególnie młodych, do uprawiania sportu" - mówi "Tiger". Polski bokser związany jest z trójmiastem, stąd zachęca do przyjazdu do Sopotu. "Myślę, że będzie świetna zabawa" - przekonuje.

Reklama

"Pamiętam, że w piłkę ręczną zaczynałem grać w szkolnych SKS-ach, później przewijała się przez moje życie, stąd mój sentyment do niej" - wspomina Michalczewski. Bokser wiele lat spędził w Niemczech, gdzie szczypiorniak jest po piłce nożnej najpopularniejszą dyscypliną zespołową. "Piłka ręczna jest bardzo popularna w Hamburgu, gdzie mieszkałem. Czasem chodziłem na mecze" - mówi.

"Plaża w Sopocie to znakomite miejsce na taką imprezę. Dlatego postanowiłem promować tą imprezę. Czy sam zagram? Nie mówię nie. Całe życie mam do czynienia ze sportem, trenowałem, również nie unikałem piłki ręcznej, fajnie by było teraz, choćby dla zabawy, pobiegać po piasku z piłką - dodaje bokser.

Do 20 czerwca można się zgłaszać do turnieju piłki ręcznej plażowej w Sopocie.

Paweł Papaj

Dowiedz się więcej na temat: zabawa | ME w piłce ręcznej mężczyzn | bokser

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje