Tak zasmucił Niemców! Film

Komentator niemiecki szalał z radości, gdy Polacy wyrównali w starciu z Norwegami na 30:30. Minutę później, po wspaniałym rzucie Artura Siódmiaka, jego głos zrobił się grobowy! PRZEŻYJ TO JESZCZE RAZ!!!!

Wynik remisowy promował Niemców awansem do fazy medalowej. Wygrana Polaków zabrała im tę przyjemność. Gdy po wspaniałej interwencji Sławomira Szmala Rafał Gliński z lewego skrzydła zdobył gola na 30-30 niemiecki komentator piał z zachwytu: "Ja wohl! Jesteśmy 20 sekund od półfinału!".

Reklama

Po chwili doszło do rzutu wolnego dla Norwegów, po którym Artur przechwycił piłkę i trafił do bramki! I co? Głos sprawozdawcy stacji DSF zmarkotniał: "Polska jest w półfinale" - powiedział Niemiec grobowym głosem.

- Nie myślałem zbyt wiele. Złapałem piłkę i rzuciłem. Miałem chwilę niepewności, czy piłka wpadnie do bramki. Ale udało się. Dopisało nam szczęście w postaci satysfakcjonujących wyników innych zespołów - mówił Siódmiak. A jego koledzy zaśpiewali mu znaną melodię z "Czterech pancernych i psa": "A my na tej wojnie ładnych parę lat!".

Dowiedz się więcej na temat: komentator | film

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje