"Spodziewałem się więcej po Polakach"

Polscy piłkarze jeszcze nigdy nie przegrali z Litwą. Do wtorku, kiedy to w Bełchatowie biało-czerwoni ulegli Litwinom 0:1.

- Moim zdaniem polska piłka nożna jest lepsza od litewskiej. Do Bełchatowa przyjechała drużyna złożona z zawodników grających tylko na Litwie, a mimo to udało nam się wygrać - powiedział Aidas Preisaitis.

Reklama

- Dlaczego tak się stało, że ograliśmy wasz zespół? Musicie spytać waszych piłkarzy. Moim zdaniem pierwsza połowa była niezła. W drugiej połowie skupiliśmy się bardziej na obronie dostępu do własnej bramki i to nam się udało - stwierdził zawodnik klubu Vetra Wilno.

- Spodziewałem się więcej po polskiej drużynie. Oczekiwałem lepszej gry. Macie ostatnio pecha do Litwinów. Przegraliście niedawno w hokeja (na mistrzostwach świata Dywizji I w Tallinie Polska przegrała 1:2 - przyp. red.) i teraz tez byliśmy lepsi - stwierdził Preiksaitis.

- Ciężko mi powiedzieć, co Polacy osiągną na mistrzostwach świata. W meczu w Bełchatowie nie zagrali wszyscy wasi najlepsi zawodnicy i dlatego trudno stwierdzić, na co stać ten zespół - zakończył Litwin.

Robert Kopeć, Andrzej Łukasiewicz; Bełchatów

Zobacz galerię z meczu Polska - Litwa

Dowiedz się więcej na temat: Bełchatów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje