Śląsk jedzie do Spały z Arzumanjanem, bez Krasicia

Dwudziestu pięciu piłkarzy zabierze trener Orest Lenczyk na zgrupowanie Śląska w Spale. W autokarze znalazło się miejsce dla testowanego Roberta Arzumanjana, zabrakło natomiast dla Marko Krasicia.

Krasić tym samym kończy testy we wrocławskiej drużynie, a Arzumanjan dostał jeszcze dziesięć dni na przekonanie sztabu szkoleniowego Śląska do swoich umiejętności.

Reklama

Do Spały, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pojedzie wracający do zdrowia Cristian Omar Diaz. Trener Orest Lenczyk zdecydował się także na zabranie młodych graczy WKS-u: Dawida Abramowicza i Jakuba Więzika. Na pierwsze tej zimy zgrupowanie nie pojadą za to Krzysztof Wołczek (przechodzi rehabilitację po artroskopii kolana) oraz Krzysztof Ulatowski (trenuje z MKS-em Kluczbork).

Wrocławianie do Spały wyjadą w poniedziałek rano. W tamtejszym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich trenować będą do 26 stycznia. W drodze powrotnej do Wrocławia rozegrają pierwszy tej zimy sparing. Rywalem Śląska będzie Zagłębie Sosnowiec, a mecz odbędzie się w Kleszczowie.

Kadra Śląska na zgrupowanie w Spale:

Bramkarze: Rafał Gikiewicz, Marian Kelemen.

Obrońcy: Dawid Abramowicz, Robert Arzumanjan, Piotr Celeban, Jarosław Fojut, Mariusz Pawelec, Tadeusz Socha, Amir Spahić.

Pomocnicy: Piotr Ćwielong, Sebastian Dudek, Rok Elsner, Marek Gancarczyk, Przemysław Kaźmierczak, Łukasz Madej, Sebastian Mila, Waldemar Sobota, Dariusz Sztylka, Antoni Łukasiewicz.

Napastnicy: Cristian Omar Diaz, Łukasz Gikiewicz, Remigiusz Jezierski, Vuk Sotirović, Tomasz Szewczuk, Jakub Więzik.

www.slaskwroclaw.pl
Dowiedz się więcej na temat: Orest Lenczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje