Skorża: Wierzę w awans

- Jestem przekonany, że jesteśmy lepszą drużyną i mamy tydzień na poprawę gry. Wierzę, że zagramy skuteczniej i awansujemy - powiedział po remisie z Levadią Tallin (1:1) w II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów trener Wisły Kraków Maciej Skorża.

WISŁA RATUJE REMIS W OSTATNIEJ AKCJI!

Reklama

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, wiedziałem że nie stworzymy superwidowiska, bo jesteśmy w okresie przygotowawczym, ale liczyłem na naszą lepszą skuteczność. Nie zaprezentowaliśmy jej i dlatego do ostatniej minuty walczyliśmy o remis - analizował przyczyny kiepskiego występu szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".

Maciej Skorża był przemoknięty do suchej nitki (wbrew ulewie nie schował się na ławce rezerwowych), miał smutny wyraz twarzy, ale nie tracił optymizmu. - Jestem przekonany, że jesteśmy lepszą drużyną i mamy tydzień na poprawę gry. Wierzę, że zagramy skuteczniej i awansujemy. Krzepiące jest to, że nawet grając słabiej stworzyliśmy sporo sytuacji podbramkowych - podkreślił Skorża.

Zarzucił swoim piłkarzom brak całkowitego zaangażowania. - Po końcowym gwizdku piłkarze Levadii przewracali się ze zmęczenia, byli jak na ostatnich nogach. Tymczasem moi zawodnicy grali z takim przeświadczeniem, że prędzej czy później tego gola strzelą. Szczególnie żałują zmarnowanych kilku sytuacji przy stanie 0:0. Gdyby Kirm, czy Marcelo strzelili na 1:0, ten mecz ułożyłby się po naszej myśli.

Michał Białoński, Łukasz Piątek, Sosnowiec

TRENER MACIEJ SKORŻA O MECZACH Z LEVADIĄ

CZYTAJ TAKŻE:

BROŻEK: SŁABIEJ JUŻ SIĘ NIE DA

WOŁOWSKI: WISŁA O KROK OD KOMPROMITACJI

LEVADIA: WISŁA WCIĄŻ FAWORYTEM

ĆWIELONG: ŚWIAT SIĘ NIE KOŃCZY

DEBIUTANT NAJLEPSZYM PIŁKARZEM "BIAŁEJ GWIAZDY"

ZŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW WISŁY

Dowiedz się więcej na temat: remis | Maciej Skorża | awans | liga

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje