Skandaliczne zdjęcia Lago w Internecie

Brązowy medalista olimpijski w snowboardowej konkurencji halfpipe Amerykanin Scotty Lago zadeklarował gotowość wcześniejszego wyjazdu z Vancouver, po tym jak w internecie znalazły się kompromitujące go zdjęcia.

22-letni zawodnik zajął w czwartek trzecie miejsce, za rodakiem Shaunem White'em i Finem Peetu Piiroinenem. Tego samego dnia wieczorem Lago, ubrany w t-shirt z napisem Team USA, świętował sukces na ulicach Vancouver oraz w pubie.

Reklama

Niecenzuralne fotki snowboardzisty ukazały się w Interencie. Na jednej z nich widać jak nieznana kobieta klęczy przed Lago. W jej ustach był medal sportowca. Wszystko "działo się" na wysokości krocza mężczyzny.

Lago przeprosił już m.in. Amerykański Komitet Olimpijski. Jednocześnie zadeklarował, że jest gotów wcześniej wrócić do kraju, niż cała ekipa.

To nie pierwszy skandal z udziałem sportowców ze Stanów Zjednoczonych na olimpijskich arenach. Cztery lata temu z igrzysk w Turynie wyrzucony został Jeret Peterson, siódmy zawodnik w skokach akrobatycznych. Powód? Bójka w hotelu.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zdjecie | Vancouver | olimpijski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje