Sexy bielizna - futbol 0:1!

Szokujące wyniki sondażu napłynęły z Wysp Brytyjskich. Jak się bowiem okazało, ankietowani mężczyźni uznali, że wolą, gdy ich kobiety zamiast seksownej bielizny ubierają... koszulkę ukochanego klubu sportowego!

Sondaż przeprowadzono na około dwóch tysiącach mężczyzn. Większość była zdania, że woli widzieć swoją partnerkę w dobrze kojarzącej im się koszulce ukochanego klubu, niż w prowokującej, skąpej bieliźnie.

Reklama

Wyniki mówią jednoznacznie: 34 procent ankietowanych stwierdziło, że nie ma nic piękniejszego niż piłkarska koszulka na kobiecym ciele. W mniejszości byli zwolennicy seksownej bielizny (23 procent) i kostiumów, takich jak np. strój pielęgniarki (16 procent). O wyborze dokonanym przez resztę ankietowanych, brytyjczycy nie poinformowali.

Rzecznik prasowy strony "MyCelebrityFashion", która nadzorowała badania stwierdził: "Kobiety zawsze mają podejrzenie, że ich faceci lubią swój klub sportowy bardziej, niż powinni. Ale stwierdzenie, że dziewczyna wygląda w łóżku lepiej, gdy ubierze piłkarską koszulkę, to już lekka przesada".

Swoją drogą ciekawe, jakie byłyby wyniki sondaży, gdyby brali w niej udział polscy kibice...

Dowiedz się więcej na temat: procent | sexy | futbol

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje