Schmitt: Mam problemy z telemarkiem

Niemiecka forma zwyżkuje. W Titisee-Neustadt Sven Hannawald potwierdził swoim skokiem wysokie umiejętności, których nie brakuje już od początku sezonu Michaelowi Uhrmanowi. Alexander Herr i Georg Spaeth wysoką formę prezentują jak na razie tylko na treningach.

Obrońcy tytułu PŚ Drużyn mają po sześciu konkursach piątą pozycję, co nie za bardzo odpowiada ich ambicjom. Trener niemieckich skoczków przyznaje, że sam jest zaskoczony tak wyraźną dominacją podopiecznych Hannu Lepistoe. Jego kombinacja młodości (Andreas Kofler, Florian Liegl) i doświadczenia (Martin Hoellwarth, Andreas Widhoelzl i Andreas Goldberger) okazała się świetnym sposobem na przywrócenie austriackim skoczkom miejsc na podium.

Reklama

Niełatwo będzie Niemcom obronić tytuł. Czy Uhrmann utrzyma wysoką formę, czy Hannawald ją odnajdzie? Kluczowe będą rezultaty Martina Schmitta, który sam przyznaje, że w tym sezonie ani razu nie udało mu się jeszcze wylądować z telemarkiem. Potencjał reprezentacji Niemiec jest wielki, ale konkurencja nie śpi i też liczy na świetne występy.

Dowiedz się więcej na temat: hannawald | problemy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje