"Różak" z dwoma tuzinami goli

Jarosław Różański (Wojas Podhale Nowy Targ) strzelił 24 gola w tym sezonie i powiększył dystans nad rywalami w klasyfikacji najlepszych snajperów Polskiej Ligi Hokejowej.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

Reklama

24 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

22 - Skutchan (Energa Stoczniowiec)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Parzyszek (GKS),

19 - Bomastek (TKH), Hlouch (ComArch Cracovia), Lauko (KH Sanok), Zapała (Wojas Podhale)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), T. Da Costa (Zagłębie), Jaros (Zagłębie), Kacirz (Wojas Podhale), Luka (Zagłębie), Lusztinec (Polonia), Vitek (Energa Stoczniowiec),

17 - Jóźwik (Naprzód), Jurasek (Energa Stoczniowiec), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia),

16 -

15 - Buczek (Unia), Mermer (KH Sanok), Mravec (TKH), Pasiut (ComArch Cracovia), Pohl (Naprzód), Wojtarowicz (Naprzód)

14 - Dołęga (TKH), Proszkiewicz (GKS), Sarnik (GKS), Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia), Vercik (TKH)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Stachura (Naprzód), Woźnica (GKS),

12 - Słaboń (ComArch Cracovia), Voznik (Wojas Podhale),

11 - Bacul (GKS), Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Demkowicz (KH), Jankowski (Energa Stoczniowiec), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), T. Połącarz (Unia), M. Puzio (Zagłębie), Ł. Rutkowski (Polonia)

10 - Rzeszutko (Energa Stoczniowiec), Tokosz (Polonia), Zatko (Naprzód)

9 - Furo (Energa Stoczniowiec), Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Marmurowicz (TKH), Melicherczik (KH), Sroka (Wojas Podhale),

8 - Burzil (TKH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Michał Radwański (KH), Szewczyk (Unia),

7 - Bagiński (GKS), Caban (KH), Cychowski (TKH), Kubat (TKH), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Witowski (ComArch Cracovia),

6 - Drzewiecki (ComArch Cracovia), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), R. Kostecki (KH), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Milan (KH), Modrzejewski (Unia), Puzio (Polonia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS), Wołkowicz (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gallo (Naprzód), Hegegy (Unia), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), Justka (GKS), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), Kwiatek (Unia), Podlipni (Wojas Podhale), Smeja (Energa Stoczniowiec),

4 - Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Maciejko (KH Sanok), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Ryczko (Unia), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Twardy (Zagłębie),

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Gonera (GKS), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Kuc (ComArch Cracovia), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), Śmiełowski (GKS Tychy), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Krzak (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Tabaczek (Naprzód), P. Urban (Zagłębie/Polonia), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Zachariasz (Zagłębie)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky, Wilczek

GKS Tychy - Majkowski, Matczak, Mejka, Piekarski,

KH Sanok - Biały, Gil,

ComArch Cracovia - Dulęba, R. Noworyta,

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski,

TKH Toruń - Musil, Wieczorek

Energa Stoczniowiec -

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

1248 + 11 = 1192

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje