Ronaldo śmieje się z Lehmanna

Po wczorajszej wypowiedzi Jensa Lehmanna, który stwierdził że wie jak powstrzymać Cristiano Ronaldo, głos zabiera główny zainteresowany. Piłkarz Portugalii spytany o komentarz do słów niemieckiego golkipera... po prostu śmieje się z niego. - Pamiętam wiele bramek, które strzeliłem Lehmannowi - dodaje skrzydłowy.

Przy okazji Ronaldo odpowiada na sugestie Niemców, twierdzących, że golkiper Portugalii jest słabym piłkarzem.

Reklama

- Nie zgadzam się z tymi słowami. Ricardo dobrze sobie radzi i rozgrywa świetne mistrzostwa - broni kolegi skrzydłowy Man United.

Zaciera też ręce przed ćwierćfinałowym bojem z Niemcami.

- O meczu zadecydują detale na boisku a nie gadanie. Naszym celem jest zwycięstwo, a nasza drużyna jest przekonana, że tak się właśnie stanie - przekonuje, a zapytany o porównanie swojej drużyny z niemiecką odpowiada:

- Powiedziałbym, że Portugalia ma bardziej techniczną drużynę, a Niemcy mają graczy silniejszych fizycznie. Ale to nie jest dla nas problem, bo nasza drużyna jest bardzo doświadczona. Wiemy bardzo dobrze co robić na boisku - zapewnia Ronaldo.

- To będzie bardzo bardzo dobry mecz, bo obie drużyny grają na wysokim poziomie. Ale Niemcy jak każdy mają słabe punkty - dodaje tajemniczo.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje