Robert Acquafresca marzy o grze dla Juventusu

Robert Acquafresca był swego czasu w orbicie zainteresowań szkoleniowców polskiej reprezentacji, ale ostatecznie nie doszło do jego debiutu w biało-czerwonych barwach. Pochodzący z Polski napastnik Atalanty wyjawił w jednym z wywiadów, że jego głównym celem na przyszłość jest gra w Juventusie Turyn.

22-letni piłkarz nie jest już tak bramkostrzelny, jak w ciągu dwóch sezonów w Cagliari, gdzie uzyskał 24 gole. W Bergamo przebywa na wypożyczeniu z Genoi, ale nie jest wykluczone, że wkrótce ponownie zakotwiczy w innej ekipie. Włoskie media donoszą, że latem Acquafresca może się stać celem transferowym dla Juventusu.

Reklama

- Zainteresowanie Juventusu przyjmuję z wielkim szacunkiem, bo każdy piłkarz marzy o występach w tak wspaniałym klubie - powiedział Acquafresca. - Trzeba jednak twardo stąpać po ziemi. Na razie jestem w Bergamo i skupiam się, by w tym klubie grać jak najlepiej.

Były reprezentant włoskiej młodzieżówki dodał, że nie będzie miał problemów z aklimatyzacją w Turynie. - Z Claudio Marchisio znamy się już od dłuższego czasu, a ostatnio nawet żartowaliśmy na temat zainteresowania Juve - zakończył Acquafresca.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: robert

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama