Ricky Williams błyszczy, Randy Moss punktuje

Kibice w Miami w zróżnicowany sposób przyjęli syna marnotrawnego. Ricky Williams, który przed poprzednim sezonem niemal uciekł ze zgrupowania Dolphins, znów jest z drużyną i radzi sobie całkiem dobrze...

W sobotę running back ekipy z Miami wybiegał 59 jardów i zdobył jedno przyłożenie, prowadząc "Delfiny" do pierwszego zwycięstwa w przedsezonowych meczach. W 3. serii "preseason" gospodarze pokonali Tampa Bay Buccaneers 17-14.

Reklama

Swojego zwycięstwa nadal natomiast nie mogą odnieść Raiders. Bardzo wzmocniony w przerwie letniej zespół z Oakland tym razem przegrał u siebie z Arizona Cardinals 16-17, choć kibice "Silver&Black" mają małe powody do radości. Swój pierwszy touchdown w swoim nowym klubie zdobył bowiem pozyskany z Minnesota Vikings Randy Moss, który wykorzystał 40-jardowe podanie od Kerry'ego Collinsa.

Raiders mogli wygrać to spotkanie, ale Sebastian Janikowski spudłował na 3 minuty przed końcem z 41 jardów. Polak, który przed tygodniem także dwukrotnie nie trafił między słupki, zdobył punkty za dwa field goale i jedno dodatkowe kopnięcie. Na szczęście dla naszego rodaka do gry powoli wraca Shane Lechler, który jest jego ulubionym "holderem". Ważnie strzały dopiero przed Janikowskim, który od lat należy do najlepszych kickerów w NFL.

Wyniki 3. serii preseason

czwartek

Atlanta - Jacksonville 23-7

piątek

Philadelphia - Cincinnati 27-17

Baltimore - New Orleans 21-6

Chicago - Buffalo 16-12

Carolina - Cleveland 23-20

New England - Green Bay 27-3

N.Y. Giants - N.Y. Jets 15-14

Washington - Pittsburgh 17-10

Minnesota - San Diego 19-16

Arizona - Oakland 17-16

San Francisco - Tennessee 16-13 (dogr.)

sobota

Miami - Tampa Bay 17-14

Dallas - Houston 21-9

Denver - Indianapolis 37-24

Seattle - Kansas City 23-17

poniedziałek

Detroit - St. Louis 13-37

Dowiedz się więcej na temat: kibice | miami | williams

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje