Real oferuje 20 mln euro za Kolarova z Lazio

Jak informuje "Il Messagero" Real Madryt jest zdeterminowany aby pozyskać serbskiego obrońcę Lazio, Aleksandara Kolarova. "Królewscy" ponoć złożyli już ofertę kupna piłkarza opiewającą na 20 milionów euro.

Serb to piłkarz bardzo ceniony przez nowego szkoleniowca Realu - Jose Mourinho. Portugalczyk chciał sprowadzić Kolarova do Interu Mediolan, teraz widzi dla niego miejsce na lewej stronie obrony klubu z Santiago Bernabeu.

Reklama

Lazio co prawda nie pali się do sprzedaży swojego czołowego piłkarza, którego kupiło w 2007 roku z OFK Belgrad, ale oferta z Hiszpanii może być za dobra, aby ją odrzucić. Na transfer może też naciskać sam piłkarz, w końcu gra dla Realu to marzenie wielu zawodników na świecie.

"Il Messagero" informuje, że Real Madryt w środowy wieczór złożyli pierwszą ofertę kupna Kolarova, wykładając za niego 20 milionów euro. Wcześniej Rzymianie twierdzili, że reprezentanta Serbii nie sprzedadzą taniej niż za 15 milionów.

Jeśli Realowi nie udałoby się pozyskać Aleksandara Kolarova, Real ma przygotowany plan awaryjny. Na Santiago Bernabeu może wówczas trafić lewy obrońca Olympique Marsylia, Nigeryjczyk Taye Taiwo. Z ciekawostek warto dodać, że piłkarzem swego czasu interesowała się... Cracovia.

Dowiedz się więcej na temat: Madryt | Real Madryt | Real | Lazio Rzym

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama